H&M czyli skandynawski produkt eksportowy

Potrzebujesz dobrej jakości ubrań, które nie opróżnią ci zupełnie kieszeni? Nie masz zaufania do marek, które powstały niedawno? Kochasz skandynawskie klimaty? Chcesz być pewnym, że zobaczysz na półkach projekty, które są modne w tym roku? O ile chociażby na jedno z wymienionych pytań odpowiedziałaś twierdząco, odszukaj okoliczny sklep H&M!
Continue reading "H&M czyli skandynawski produkt eksportowy"

Dlaczego obsługa klientów jest tak istotna.

Jeszcze 30 lat temu, w okresie innego ustroju, w naszym kraju, pojęcie solidnej obsługi klienta było dla wszystkich z nas niezwykle obce. Ludzie nabywali przedmioty w miejscach, gdzie można było je kupić, a sklepowy był swoistym panem na włościach. Brak konkurencji że strony innych przedsiębiorstw, przysłowiowo rozbestwił sprzedających i sprzedawców, jacy swych klientów traktowali z góry, a nieszczęsny kupujący nie mógł zrobić nic, bo przecież chciał dostać towar.
Continue reading "Dlaczego obsługa klientów jest tak istotna."
eko

Produkty ekologiczne w Internecie

Żywność ekologiczna zdobywa coraz większą popularność. Nie jest jeszcze obecna we wszystkich sklepach, ale szybko zajmuje w nich należne jej miejsce. Staje się z dnia na dzień niezwykłą alternatywą dla mniej zdrowych produktów. Pełnowartościowe pomidory bez pestycydów czy gruszki pozbawione chemii owoce to dziś zdecydowanie rzadko dostępne w sklepach, które można codziennie odwiedzić. Możliwość nabycia takich produktów oferuje jednak internet.
Continue reading "Produkty ekologiczne w Internecie"
szparagi

Leczenie cukrzycy – wpływa jedzenie szparagów

Przy schorzeniu takim jak cukrzyca stosowanie zbilansowanej diety każdego dnia zalicza się do warunków dobrej pracy organizmu. Systematyczne spożywanie jarzyn jest pomocne, by ustabilizować poziom cukru we krwi. Kuracja choroby takiej jak cukrzyca. Szparagi cieszą się w naszym kraju wciąż większym powodzeniem.
Continue reading "Leczenie cukrzycy – wpływa jedzenie szparagów"