aktywności

aktywności

Myślisz o zabiegu?
Uroda bierze się z wnętrza

Czy rehabilitacja stawu kolanowego jest procesem długotrwałym? Jakie przynosi efekty?

Dużo osób teraz uprawia sport. Istnieją różnorodne stanowiska. Jedni lubią chodzić na siłownie, a inni potrzebują przebywać na łonie natury. W każdym jednakże przypadku istnieje konieczność, aby nabyć przydatne dodatki. Biorąc to pod uwagę, najłatwiej jest z bieganiem.
Read More
Myślisz o zabiegu?

W jaki sposób można wesprzeć osoby chcące powrócić do początkowej sprawności po urazie albo wypadku? Co pomoże w rehabilitacji?

Powrócenie do zdrowia po urazie bądź wypadku jest z reguły długotrwałe i wymaga dużej ilości pracy oraz zaangażowania szczególnie ze strony osoby poszkodowanej. Duża ilość determinacji to natomiast nie wszystko i oprócz standardowej rehabilitacji przydadzą się do tego dodatkowe aktywności i zajęcia, jakie pomogą w szybszy sposób powrócić do wcześniejszej sprawności. Jak zatem możemy wspomóc taką standardową rehabilitację?
Read More
Uroda bierze się z wnętrza

Zrzucić zbędne kilogramy na pewno można, a nawet powinno się!

Niewielka nadwaga to jeszcze nie katastrofa – jednakowoż pewnie jesteśmy ambitni, więc nie chcemy użerać się z nawet niedużą nadwagą. Zwłaszcza, że nadwaga powoduje kompleksy, które bez żadnego cienia wątpliwości nie są przyjemne, tak naprawdę sprawiają, iż całe nasze funkcjonowanie jest nieco gorsze. Należy także pamiętać, że bądź co bądź niepotrzebne kilogramy sprawiają, iż cała nasza sylwetka dużo mniej atrakcyjnie się prezentuje. Jednym słowem: w żadnym przypadku nie można bagatelizować nawet małej nadwagi.
Read More