aktywności

aktywności

Myślisz o zabiegu?
Uroda bierze się z wnętrza

W jaki sposób można wesprzeć osoby chcące powrócić do początkowej sprawności po urazie albo wypadku? Co pomoże w rehabilitacji?

Powrót do zdrowia po urazie lub też wypadku jest z reguły długie i wymaga dużej ilości pracy oraz zaangażowania tym bardziej ze strony poszkodowanego. Ogromna ilość determinacji to jednak nie wszystko i prócz normalnej rehabilitacji przydatne będą jeszcze dodatkowe aktywności oraz zajęcia, które pomogą w szybszy sposób powrócić do formy sprzed wypadku. Jak zatem możemy przyspieszyć taką standardową rehabilitację?
Read More
Myślisz o zabiegu?
Uroda bierze się z wnętrza

Czy rehabilitacja stawu kolanowego jest procesem długotrwałym? Jakie przynosi efekty?

Dużo osób teraz wykonuje aktywność fizyczną. Istnieją różne podejścia. Niektórzy wolą ćwiczyć w zamkniętym pomieszczeniu, a inni preferują ćwiczyć na świeżym powietrzu. W każdym jednakże przypadku trzeba kupić wskazane osprzętowanie. Mając to na uwadze, najlepiej jest z bieganiem.
Read More
Uroda bierze się z wnętrza

Zrzucić zbędne kilogramy na pewno można, a nawet powinno się!

Niewielka nadwaga to jeszcze nie katastrofa – jednakowoż pewnie jesteśmy ambitni, więc nie chcemy użerać się z nawet niedużą nadwagą. Zwłaszcza, że nadwaga powoduje kompleksy, które bez żadnego cienia wątpliwości nie są przyjemne, tak naprawdę sprawiają, iż całe nasze funkcjonowanie jest nieco gorsze. Należy także pamiętać, że bądź co bądź niepotrzebne kilogramy sprawiają, iż cała nasza sylwetka dużo mniej atrakcyjnie się prezentuje. Jednym słowem: w żadnym przypadku nie można bagatelizować nawet małej nadwagi.
Read More