Komplet biżuterii Kate&Kate

Biżuteria z sutaszu hitem sezonu

Od paru miesięcy na topie jest biżuteria tworzona ręcznie. Jest jej tak wiele rodzajów, że naprawdę mamy w czym wybierać. Nieważne czy lubimy biżuterię w stylu orientalnym, hippisowskim czy może niezwykle eleganckie dodatki, na pewno wyszukamy coś w sam raz dla nas. W szczególności zainteresowanie w ostatnim sezonie wzbudzają ozdoby, do których wykonania wykorzystuje się sutasz.
Continue reading "Biżuteria z sutaszu hitem sezonu"
Biżuteria

W biżuterii ogromnie popularne są zdobienia wykonane ze srebra – kolczyki srebrne, bransoletki srebrne

Dzisiaj wielką uwagę przykłada się do wyglądu. Szczególnie panie dbają o własny wygląd i każdego dnia robią wszystko, by się przebojowo prezentować. Zwracają uwagę na odzież, make-up i wszystkie dodatki uwydatniające ich walory. Z tego powodu biżuteria odgrywa naprawdę istotną rolę w wszelkiej kreacji.

Continue reading "W biżuterii ogromnie popularne są zdobienia wykonane ze srebra – kolczyki srebrne, bransoletki srebrne"
bizuteria srebrna i złota

Gdzie jednostki zajmujące się jubilerstwem kupują produkty?

Czy jubilerzy wszystkie produkty produkują na własną rękę? Oczywiście nie. Dzięki fachowym partnerom są oni w stanie zaopatrywać się w liczne elementy pomocne do wytwarzania przepięknej biżuterii. Jednak prócz zrozumiałych rzeczy – typu surowiec – w punktach tego rodzaju znaleźć da się także mniej oczywiste artykuły. Warto zaznajomić się z propozycjami tego typu miejsc.
Continue reading "Gdzie jednostki zajmujące się jubilerstwem kupują produkty?"
rękodzieło

Sztuczna biżuteria

Biżuteria wykorzystywana jest od bardzo dawnych czasów. Ozdoby tego typu najczęściej kojarzone są z kobietami, lecz nie tylko kobiety są ich użytkowniczkami. Biżuteria służy dopełnieniu urody, jest również uzupełnieniem stroju. U ludów pierwotnych rodzaj noszonych dodatków bywa także symbolem posiadanej władzy. Najcenniejsze są akcesoria ze szlachetnych kruszców jak na przykład złoto czy srebro.
Continue reading "Sztuczna biżuteria"
Srebrny łańcuszek

Co takiego posiada w sobie biżuteria srebrna, że jest tak bardzo pożądana?

Srebro jest metalem dystyngowanym, względnie tanim, a przy tym łatwym w obróbce. Przez kilka tysięcy lat przygotowywano z niego naczynia stołowe, puchary, tace, misy a także talerze, sprzączki do pasów, zapinki do ciuchów, a także dekoracje dla mężczyzn i pań. Srebro dogadzało jako środek walutowy, wybijano z niego również monety. Do dzisiaj jest stosowane jako lokata kapitału. Dziś jest wykorzystywane w wielu domenach przemysłu, a w jubilerstwie wiedzieprym.

Continue reading "Co takiego posiada w sobie biżuteria srebrna, że jest tak bardzo pożądana?"
naszyjniki-srebrne-obrazek

Zróżnicowany wybór stylowej biżuterii dostępny w Internecie

Zakupy online cieszą się coraz większym powodzeniem, bowiem są jednocześnie wyjątkowo wygodne. Nic dziwnego, że coraz więcej Polaków przyznaje się do regularnego kupowania produktów za pośrednictwem Internetu, zazwyczaj bazując na najpopularniejszych sklepach. Warto nadmienić, że dzisiaj w Internecie działają nawet salony jubilerskie, oferując klientom bardzo szeroki wybór asortymentu.
Continue reading "Zróżnicowany wybór stylowej biżuterii dostępny w Internecie"
tatuaż

Interesujące zdobienia na ciało – dowiedz się, co w tym sezonie jest na topie

Każdy chciałby cudownie się prezentować. W szczególności w tych czasach, gdy wszyscy powinni być piękni, młodzi i radośni. Do tego cudowne ozdoby są oczywiście konieczne. Ostatnim fascynującym trendem stały się złote tatuaże. To ozdoba na ciało, którą da się zmyć, o wielu wzorach. Niektóre kobiety wybierały złote tatuaże zamiast innego rodzaju biżuterii. Latem były idealną opcją na plażę, ale też na wieczorne wyjścia ze znajomymi. Najlepiej było mieć kilkanaście wzorów w swym domu.
Continue reading "Interesujące zdobienia na ciało – dowiedz się, co w tym sezonie jest na topie"
biżuteria

Czym należałoby kierować się przy doborze akcesoriów do eleganckiego stroju?

Niewątpliwie wiele osób ma na uwadze, jak istotną rolę pełni jest wygląd zewnętrzny, zwłaszcza w momencie, gdy wymaga od nas tego sytuacja, w której się znajdujemy. Rewelacyjnym przykładem jest wystawna kolacja z nowo poznanym partnerem, spotkanie biznesowe, czy nawet służbowe spotkanie z kontrahentem. Wiele osób ma na uwadze, że właściwie skrojony garnitur stanowi jedną z najważniejszych elementów podczas spotkania, lecz nie chodzi tu wyłącznie o samo ubranie, ale też o z pozoru mało znaczące detale, do jakich można zaliczyć różne akcesoria.

Continue reading "Czym należałoby kierować się przy doborze akcesoriów do eleganckiego stroju?"
kolia

Piękna kolia z perłami to perfekcyjny prezent

Wiele razy widzieliśmy nasze babcie, a potem i zdarzało się, że nasze mamy, kiedy przed wieczornym wyjściem wkładały naszyjniki z pereł. Wyglądały w nich pięknie i gustownie. Zawsze wiedzieliśmy, że gdy mama wyciąga naszyjnik z pereł, to wieczorem będzie gdzieś wychodziła pięknie ubrana. Pereł nie nosimy, ot tak perły to klasa i szyk, który zarezerwowaliśmy na specjalne wyjścia.
Continue reading "Piękna kolia z perłami to perfekcyjny prezent"
Kamienie szlachetne

Cenne kruszce, półszlachetne kamienie i całkiem pospolite materiały w jubilerstwie. Hasłowe omówienie

Złoto od stuleci było miarą bogactwa i wysokiej pozycji. Pojawia się ono w licznych podaniach, baśniach i innych opowiastkach, a i historycy mogliby z pewnością podać nie mniej przykładów ilustrujących zaproponowana tezę.

Continue reading "Cenne kruszce, półszlachetne kamienie i całkiem pospolite materiały w jubilerstwie. Hasłowe omówienie"