Interesujące zdobienia na ciało – dowiedz się, co w tym sezonie jest na topie

Każdy chciałby cudownie się prezentować. W szczególności w naszych czasach, gdy wszyscy powinni być piękni, młodzi i szczęśliwi. Do tego cudowne ozdoby są wręcz niezbędne. Ostatnimi czasy ozdobnym trendem okazały się złote tatuaże. To ozdoba na ciało, którą da się zmyć, o wielu wzorach. Niektóre kobiety wybierały złote tatuaże zamiast jakiejkolwiek biżuterii. Latem okazywały się one idealną opcją na plażę, ale też na wieczorne wyjścia z przyjaciółmi. Dobrze było mieć kilkanaście wzorów w swym domu.
Continue reading "Interesujące zdobienia na ciało – dowiedz się, co w tym sezonie jest na topie"
Srebrny łańcuszek

Co takiego posiada w sobie biżuteria srebrna, że jest tak bardzo pożądana?

Srebro jest metalem eleganckim, stosunkowo tanim, a przy tym łatwym w obróbce. Przez parę tysięcy lat produkowano z niego naczynia stołowe, kielichy, tace, misy oraz talerze, klamry do pasów, sprzączki do ciuchów, a także ozdoby dla mężczyzn i dam. Srebro dogadzało jako środek monetarny, wybijano z niego również monety. Do dzisiejszego dnia jest używane jako lokata kapitału. W dzisiejszych czasach jest używane w wielu dziedzinach przemysłu, a w jubilerstwie wiedzieprym.

Continue reading "Co takiego posiada w sobie biżuteria srebrna, że jest tak bardzo pożądana?"
biżuteria

Czym należałoby kierować się przy doborze akcesoriów do eleganckiego stroju?

Niewątpliwie wiele osób ma na uwadze, jak istotną rolę pełni jest wygląd zewnętrzny, zwłaszcza w momencie, gdy wymaga od nas tego sytuacja, w której się znajdujemy. Rewelacyjnym przykładem jest wystawna kolacja z nowo poznanym partnerem, spotkanie biznesowe, czy nawet służbowe spotkanie z kontrahentem. Wiele osób ma na uwadze, że właściwie skrojony garnitur stanowi jedną z najważniejszych elementów podczas spotkania, lecz nie chodzi tu wyłącznie o samo ubranie, ale też o z pozoru mało znaczące detale, do jakich można zaliczyć różne akcesoria.

Continue reading "Czym należałoby kierować się przy doborze akcesoriów do eleganckiego stroju?"
kolia

Piękna kolia z perłami to perfekcyjny prezent

Wiele razy widzieliśmy nasze babcie, a potem i zdarzało się, że nasze mamy, kiedy przed wieczornym wyjściem wkładały naszyjniki z pereł. Wyglądały w nich pięknie i gustownie. Zawsze wiedzieliśmy, że gdy mama wyciąga naszyjnik z pereł, to wieczorem będzie gdzieś wychodziła pięknie ubrana. Pereł nie nosimy, ot tak perły to klasa i szyk, który zarezerwowaliśmy na specjalne wyjścia.
Continue reading "Piękna kolia z perłami to perfekcyjny prezent"
Biżuteria

W biżuterii ogromnie popularne są zdobienia wykonane ze srebra – kolczyki srebrne, bransoletki srebrne

Aktualnie ogromną uwagę przykłada się do wyglądu. W szczególności panie dbają o swój wygląd i co dzień robią wszystko, by się cudownie prezentować. Kierują uwagę na odzież, make-up i wszelkie akcesoria uwydatniające ich atuty. Z tego powodu biżuteria ma naprawdę ważną rolę w wszelkiej stylizacji.

Continue reading "W biżuterii ogromnie popularne są zdobienia wykonane ze srebra – kolczyki srebrne, bransoletki srebrne"
bizuteria srebrna i złota

Gdzie jednostki zajmujące się jubilerstwem kupują produkty?

Czy jednostki trudniące się jubilerstwem wszystkie produkty produkują samodzielnie? Na pewno nie. Dzięki profesjonalnym dostawcom są oni w stanie zaopatrywać się w liczne komponenty niezbędne do produkowania przepięknej biżuterii. Jednak oprócz zrozumiałych rzeczy – typu surowiec – w hurtowniach tego rodzaju odnaleźć da się także mniej ewidentne rzeczy. Warto zapoznać się z propozycjami tego typu punktów.
Continue reading "Gdzie jednostki zajmujące się jubilerstwem kupują produkty?"
naszyjniki-srebrne-obrazek

Zróżnicowany wybór stylowej biżuterii dostępny w Internecie

Zakupy przez Internet cieszą się znacznym powodzeniem, ponieważ są zarazem wyjątkowo wygodne. Nie ma w tym nic niezwykłego, że coraz więcej Polaków przyznaje się do regularnego kupowania produktów za pomocą sieci, zazwyczaj bazując na najpopularniejszych sklepach. Warto nadmienić, że dzisiaj w Internecie funkcjonują nawet salony jubilerskie, oferując klientom niezwykle zróżnicowany wybór asortymentu.
Continue reading "Zróżnicowany wybór stylowej biżuterii dostępny w Internecie"
rękodzieło

Sztuczna biżuteria

Biżuteria używana jest od najdawniejszych czasów. Ozdoby tego typu zwykle kojarzą się z paniami, lecz nie tylko one są ich użytkowniczkami. Biżuteria służy dopełnieniu urody, jest także dodatkiem do stroju. U ludów pierwotnych typ posiadanych dodatków bywa również wyznacznikiem posiadanej władzy. Najbardziej kosztowne są elementy biżuterii z drogocennych tworzyw takich jak złoto lub srebro.
Continue reading "Sztuczna biżuteria"
Kamienie szlachetne

Cenne kruszce, półszlachetne kamienie i całkiem pospolite materiały w jubilerstwie. Hasłowe omówienie

Złoto od stuleci było miarą bogactwa i wysokiej pozycji. Pojawia się ono w licznych podaniach, baśniach i innych opowiastkach, a i historycy mogliby z pewnością podać nie mniej przykładów ilustrujących zaproponowana tezę.

Continue reading "Cenne kruszce, półszlachetne kamienie i całkiem pospolite materiały w jubilerstwie. Hasłowe omówienie"
Komplet biżuterii Kate&Kate

Biżuteria z sutaszu hitem sezonu

Od kilku miesięcy popularność zyskuje biżuteria robiona ręcznie. Jest jej tak dużo rodzajów, że naprawdę jest w czym wybierać. To bez znaczenia czy lubimy ozdoby w stylu orientalnym, hippisowskim albo być może niezwykle eleganckie dodatki, z pewnością znajdziemy coś dla siebie. Szczególne zainteresowanie ostatnimi czasy budzą ozdoby, do których wykonania wykorzystuje się sutasz.
Continue reading "Biżuteria z sutaszu hitem sezonu"