bluzki

bluzki

Ubrania na różne okazje

Stwórz swoją własną kolekcję stylistyczną

Wygląd ma dzisiaj naprawdę dość duże znaczenie. Kreuje się go nie tylko dzięki odpowiednio dopasowanej fryzurze czy makijażowi oraz dbałości o smukłą sylwetkę. Spore znaczenie ma też sposób ubierania się – ciekawy styl, który będzie kojarzony z daną osobą. Moda dyktuje dzisiaj trendy na całym świecie i sporo osób stara się dostosować do jej wymagań. Jak w takim razie wykreować zadowalającą garderobę? W jaki sposób dobierać ubrania, aby mieć pewność, że będą one tworzyły harmonijną całość?
Read More
Ubrania na różne okazje

Moda na wiosnę-lato 2013

Kiedy zima jeszcze straszy nas śniegiem, to trzeba pamiętać, że wielkimi krokami zbliża się czai się wiosna. A w raz z jej nadejściem należy pomyśleć o odnowieniu szafy. Nadchodzący sezon to doskonały pretekst, aby odkryć trendy lato 2013, a co za tym idzie wybrać się na poszukiwania. A moda dla kobiet zapowiada się w tym roku wyjątkowo ciekawie. Różnorodność jest tak duża, że z pewnością każda z nas znajdzie coś dla siebie nie tylko na sklepowych pułkach, ale i w swojej garderobie. Co zatem będzie dominowało na ulicach?
Read More
ABC makijażu i manicure
Jakim zabiegom kosmetycznym warto się poddać?
Kosmetyki tylko najlepszej jakości
Ubrania na różne okazje

Moda przemienia się, lecz koszulki i t-shirty okazują się popularne zawsze

Moda zalicza się do sfer wyjątkowo zmiennych i kapryśnych, tak naprawdę przenigdy nie wiadomo, co będzie modne w kolejnych miesiącach. Czasem inspiracje kreatorów mody okazują się bardzo fantazyjne i oryginalne, a ich styl przenika na wieszaki sklepów, gdzie nabywamy swą garderobę. Jednak nie da się zaprzeczyć, że niektóre części ubrania przenigdy nie wychodzą z mody.
Read More
Ubrania na różne okazje

Wiosenna kolekcja H&M

Nadchodzi wiosna, a zatem pora zrzucenia z siebie paru warstw ubrań, grubych spodni i polarowych bluz. O ile nie masz pomysłu co na siebie wrzucić wiosną, ten tekst powstał specjalnie dla ciebie. Pierwsza rzecz, którą należy zrobić, to pomyśleć nad tym, jakie ubranie jest równocześnie mocno kobiece i pasuje w sam raz do zakładania w słoneczne dni.
Read More