bluzy

bluzy

Ubrania na różne okazje

Porady ubraniowe

Jeśli chcesz, by twoje stroje powodowały, że wyglądasz szczuplutko, postaw na sukienki z długim tyłem. Sukienki, w których tył jest odsłonięty, są naturalnie bardziej trendy, ale nie nadają się dla każdej sylwetki. Poza tym wdziewanie na siebie takich sukni zimą, gdy są mrozy, jest niekorzystne. Sukienki z długim tyłem możesz znaleźć w wielu butikach – sprzedawana jest bogata gama deseni. Jeśli chodzi o barwy, warto zdecydować się na wszelkie wersje białości, które będą w bieżącym sezonie na topie.
Read More
Ubrania na różne okazje

Wiosenna kolekcja H&M

Nadchodzi wiosna, a zatem pora zrzucenia z siebie paru warstw ubrań, grubych spodni i polarowych bluz. O ile nie masz pomysłu co na siebie wrzucić wiosną, ten tekst powstał specjalnie dla ciebie. Pierwsza rzecz, którą należy zrobić, to pomyśleć nad tym, jakie ubranie jest równocześnie mocno kobiece i pasuje w sam raz do zakładania w słoneczne dni.
Read More
Ubrania na różne okazje

Co to jest odzież używana, gdzie ją można zakupić oraz czy też jest ona kosztowna?

Czy wiesz, iż większa część polskich miast to obszar kilku konkretnych rodzajów sklepów? Są to markety spożywcze, apteki i tzw. ciuchlandy, zatem dyskonty, w jakich za niezwykle niewielkie pieniądze można nabyć ubranie, jakie nie jest seryjnie nowo powstałe.
Read More