chirurgia

chirurgia

Myślisz o zabiegu?

Chirurgia – jak wygląda współcześnie

Nowoczesna medycyna potrafi niewątpliwie czynić cuda. Dawniej nie znano tylu sposobów zabiegów infekcji, wad rozwojowych lub nowotworów – pod takim względem zwłaszcza chirurgia przeżywa renesans. Aby mimo to móc korzystać z idealnych odkryć medycyny, na pewno należy wybrać takim lekarzom, jacy są prawdziwymi profesjonalistami w swym zawodzie. Fachowy oraz doświadczony chirurg jest w stanie pomóc w najróżniejszych problemach fachu, w zależności od jego poszczególnej specjalizacji – współcześnie jest wiele metod na operacyjną korekcję chorób oczu, chorób płuc bądź dróg oddechowych, a jest to jedynie ułamek możliwości – coraz częściej jest używana także medycyna estetyczna, w okresie której nie może brakować najlepszego chirurga.
Read More
ABC makijażu i manicure
Jakim zabiegom kosmetycznym warto się poddać?

Laserem usuniesz problem wizualny

Dzisiaj do profesjonalnego salonu kosmetycznego udajemy się nie tylko po to, żeby poddać się popularnym zabiegom pielęgnacyjnym. Coraz szersze zastosowanie w klinikach medycyny estetycznej znajduje laser. Do czego jest wykorzystywany i czy jego stosowanie nie jest niebezpieczne dla ludzkiego zdrowia?
Read More

Powiększanie piersi przy pomocy

Powiększanie biustu własną tkanką tłuszczową jest alternatywą dla implantów silikonowych. To metoda powiększenia piersi, która cechuje się mniejszą ingerencją w organizm kobiety, przeto mówi się, iż jest to nieinwazyjne powiększanie piersi. Niestety, choć znane są badania naukowe potwierdzające bezpieczeństwo oraz efektywność powiększania piersi tym sposobem, niemożliwym jest bezdyskusyjne stwierdzenie, czy jego atuty są wystarczające, aby zapomnieć o ryzyku, jakie niesie ze sobą zabieg.
Read More
ABC makijażu i manicure
Jakim zabiegom kosmetycznym warto się poddać?
Kosmetyki tylko najlepszej jakości

Jeżeli jesteś zadbaną kobietą i chcesz niezwłocznie polepszyć swój wizerunek, poczuć się lepiej we własnej skórze – zapoznaj się z najnowszymi metodami na odchudzanie i zmniejszenie masy ciała.

Współczesny okres czasu dużo wymaga od dorosłych kobiet. Każda spośród Nas marzy, by prezentować się analogicznie, jak modelki z wybiegu, czy celebrytka z okładki najpopularniejszego magazynu. Troszczymy się o siebie, próbujemy najlepiej żywić i włączamy w codzienny rozkład tygodnia choć zminimalizowaną ilość aktywności fizycznej.
Read More
Myślisz o zabiegu?
Uroda bierze się z wnętrza

Czym odróżnia się chirurgia stomatologiczna od szczękowej .

Które z zabiegów chirurgicznych zdołamy przeprowadzić w gabinecie dentystycznym, a które potrzebują sali operacyjnej oraz lekarza anestezjologa? Czy do chirurga stomatologa niezbędne będzie skierowanie?
Read More
Myślisz o zabiegu?

Chirurgia wad wzroku- a więc korekcja z zastosowaniem lasera

Chirurgia wad wzroku daje taki stanu wzroku, w którym pacjent może obyć się bez okularów i soczewek kontaktowych. Laserowa korekcja wad wzroku jest wskazywana za najbardziej bezpieczną i skutkuje długotrwałą usunięcie wad wzroku. Jest to zabieg krótki i nie powodujący bólu. Jednak nie wszystkie wady wzroku mogą być leczone za pośrednictwem lasera.
Read More
Myślisz o zabiegu?

Wady oczu i ich korekcja u starszych

Ówcześnie każdy z nas, członków nowoczesnego społeczeństwa, zobowiązany jest spędzać mniej więcej kilka godzin na dobę przed ekranem komputera lub telewizora. To z kolei w oczywisty sposób wpływa na kondycję naszego wzroku, który jest niezwykle wadliwy i czuły.
Read More
Jakim zabiegom kosmetycznym warto się poddać?

Jeśli mieszkasz nieopodal Wrocławia, marzysz o poprawie własnego wizerunku i kondycji skóry, czy całego ciała – zapoznaj się z obszerną ofertą salonów medycyny estetycznej w tym mieście.

Teraźniejszy wiek dużo domaga się od dorosłych aktywistów, równocześnie płci męskiej, jak również żeńskiej. Jesteśmy zmuszeni być zdrowi, twardzi, a przy tym reprezentatywni i ciekawi.
Read More
Myślisz o zabiegu?

Do którego lekarza pójść, gdy mamy problem z nogami? Warto zobaczyć, czym zajmują się dani specjaliści

Problemów z kończynami dolnymi można wyróżnić bardzo dużo. Weźmy na przykład najbardziej znane, jakimi są odciski, halluxy lub wrastające paznokcie – to okropnie męczące dolegliwości, osoby, jakich one dotykają są zmuszone szukać pomocy u… No właśnie u jakiego specjalisty?
Read More
Myślisz o zabiegu?

Czym charakteryzuje się Femtolasik – innowacja w chirurgii oczu

Różnego rodzaju mankamenty wzroku, chociaż powszechne u ludzi, potrafią być przyczyną dużego dyskomfortu. Niestety, nawet te najlepszej jakości soczewki i szkła nie zawsze pozwolą pacjentom na pełen komfort w rozmaitych przypadkach – od wielogodzinnej pracy z komputerem aż po uprawianie sportu. Dlatego w dwudziestym pierwszym wieku bardzo interesującym sposobem na ulepszenie samopoczucia jest laserowa korekcja wzroku – praktycznie bezinwazyjna, a cechująca się olbrzymią efektywnością. Jednak i w tejże dziedzinie można odnaleźć coraz więcej innowacyjności – rozważając laserowe leczenie oczu z pewnością warto zdecydować się na Femtolasik, czyli najnowocześniejszy rodzaj lasera femtosekundowego.
Read More