biust, kobieta

Powiększanie piersi przy pomocy

Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową stanowi alternatywę dla implantów silikonowych. To metoda powiększenia piersi, która cechuje się mniejszą ingerencją w organizm kobiety, stąd mówi się, iż jest to nieinwazyjne powiększanie piersi. Niestety, choć znane są naukowe badania potwierdzające bezpieczeństwo oraz skuteczność powiększania biustu tym sposobem, niemożliwym jest jednoznaczne stwierdzenie, czy jego atuty są wystarczające, aby zapomnieć o ryzyku, które niesie z sobą zabieg.
Continue reading "Powiększanie piersi przy pomocy"
szpital

Chirurgia – jak wygląda współcześnie

Współczesna medycyna umie bez wątpienia czynić cuda. Kiedyś nie znano tylu sposobów zabiegów infekcji, chorób wrodzonych lub nowotworów – pod tym względem zwłaszcza chirurgia przeżywa rozkwit. Aby mimo to móc skorzystać z doskonałych wynalazków medycyny, na pewno dobrze wybierać tym lekarzom, jacy są najprawdziwszymi profesjonalistami w swoim zawodzie. Fachowy jak również dobry w swym zawodzie chirurg może pomóc w najróżniejszych problemach zawodzie, w zależności od jego danej specjalizacji – w dwudziestym pierwszym wieku jest dużo metod na operacyjną korekcję wad oczu, chorób nerek bądź wątroby, a jest to zaledwie odrobina okazji – coraz częściej jest używana również medycyna estetyczna, w trakcie której nie jest w stanie zabraknąć najlepszego chirurga.
Continue reading "Chirurgia – jak wygląda współcześnie"
wada wzroku, mężczyzna

Chirurgia wad wzroku- a więc korekcja z zastosowaniem lasera

Chirurgia wad wzroku tworzy taki stanu wzroku, w którym pacjent może funkcjonować bez okularów i soczewek kontaktowych. Laserowa korekcja wad wzroku jest uznawana za najlepszą i umożliwia skuteczną usunięcie wad wzroku. Jest to zabieg niedługi i bezbolesny. Na co wato zwrócić uwagę nie wszystkie wady wzroku mogą być korygowane z użyciem lasera.
Continue reading "Chirurgia wad wzroku- a więc korekcja z zastosowaniem lasera"
Gabinet stomatologiczny

Czym odróżnia się chirurgia stomatologiczna od szczękowej .

Jakie zabiegi chirurgiczne zdołamy przeprowadzić w gabinecie stomatologicznym, a jakie wymagają sali operacyjnej oraz obecności specjalisty anestezjologa? Czy do chirurga stomatologa niezbędne będzie skierowanie?
Continue reading "Czym odróżnia się chirurgia stomatologiczna od szczękowej ."
złamana noga

Do którego lekarza pójść, gdy mamy problem z nogami? Warto zobaczyć, czym zajmują się dani specjaliści

Problemów z nogami można wyróżnić bardzo dużo. Weźmy przykładowo te bardziej znane, jak odciski, halluxy lub wrastające paznokcie – to bardzo męczące przypadłości, osoby, jakich one dotykają muszą szukać pomocy u… No właśnie u kogo?
Continue reading "Do którego lekarza pójść, gdy mamy problem z nogami? Warto zobaczyć, czym zajmują się dani specjaliści"
kobieta

Jeśli mieszkasz nieopodal Wrocławia, marzysz o poprawie własnego wizerunku i kondycji skóry, czy całego ciała – zapoznaj się z obszerną ofertą salonów medycyny estetycznej w tym mieście.

Dwudziesty pierwszy wiek wiele wymaga od dorosłych obywateli, równocześnie mężczyzn, jak również kobiet. Musimy być zdrowi, twardzi, a przy tym reprezentatywni i ciekawi.
Continue reading "Jeśli mieszkasz nieopodal Wrocławia, marzysz o poprawie własnego wizerunku i kondycji skóry, czy całego ciała – zapoznaj się z obszerną ofertą salonów medycyny estetycznej w tym mieście."
gruby

Jeżeli jesteś zadbaną kobietą i chcesz niezwłocznie polepszyć swój wizerunek, poczuć się lepiej we własnej skórze – zapoznaj się z najnowszymi metodami na odchudzanie i zmniejszenie masy ciała.

Współczesny wiek dużo wymaga od dorosłych Pań. Którakolwiek spośród Nas pragnie wyglądać jednakowo, jak modelka z pokazach, czy gwiazda z okładki najpopularniejszego czasopisma. Troszczymy się o siebie, próbujemy najlepiej odżywiać i włączamy w rutynowy rozkład tygodnia choć minimalną wartosć ćwiczeń fizycznych.
Continue reading "Jeżeli jesteś zadbaną kobietą i chcesz niezwłocznie polepszyć swój wizerunek, poczuć się lepiej we własnej skórze – zapoznaj się z najnowszymi metodami na odchudzanie i zmniejszenie masy ciała."
images

Czym charakteryzuje się Femtolasik – innowacja w chirurgii oczu

Różnego typu mankamenty oczu, chociaż wszechobecne u ludzi, potrafią być przyczyną znacznej niewygody. Niestety, nawet te najlepsze soczewki i szkła nie zawsze pozwolą pacjentom na pełen komfort w różnych wypadkach – od długotrwałej pracy przy komputerze aż po uprawianie sportu. Dlatego współcześnie bardzo ciekawym sposobem na polepszenie zdrowia jest laserowa korekcja wzroku – w praktyce bezinwazyjna, a wyróżniająca się wielką skutecznością. Jednak i w tejże dziedzinie można odnaleźć coraz więcej innowacyjności – rozważając laserowe leczenie oczu z pewnością warto wybrać Femtolasik, czyli nowoczesny rodzaj lasera femtosekundowego.
Continue reading "Czym charakteryzuje się Femtolasik – innowacja w chirurgii oczu"