gruby

Jeżeli jesteś zadbaną kobietą i chcesz niezwłocznie polepszyć swój wizerunek, poczuć się lepiej we własnej skórze – zapoznaj się z najnowszymi metodami na odchudzanie i zmniejszenie masy ciała.

Współczesny okres czasu wiele wymaga od dorosłych Pań. Każda spośród Nas pragnie wyglądać analogicznie, jak modelka na wybiegu, czy celebrytka z okładki najpopularniejszego magazynu. Troszczymy się o siebie, staramy się najlepiej odżywiać i włączamy w codzienny rozkład dnia chociaż zminimalizowaną wartosć ćwiczeń fizycznych.
Continue reading "Jeżeli jesteś zadbaną kobietą i chcesz niezwłocznie polepszyć swój wizerunek, poczuć się lepiej we własnej skórze – zapoznaj się z najnowszymi metodami na odchudzanie i zmniejszenie masy ciała."
images

Czym charakteryzuje się Femtolasik – innowacja w chirurgii oczu

Różnego rodzaju mankamenty wzroku, chociaż powszechne u ludzi, umieją być przyczyną dużego dyskomfortu. Niestety, nawet te najdroższe soczewki i szkła nie zawsze pozwolą chorym na pełen komfort w różnych wypadkach – od wielogodzinnej pracy przy komputerze aż po uprawianie sportu. Dlatego też współcześnie bardzo ciekawym sposobem na poprawienie zdrowia jest laserowa korekcja wzroku – w praktyce bezinwazyjna, a wyróżniająca się olbrzymią efektywnością. Jednak i w tej dziedzinie można znaleźć coraz więcej innowacyjności – rozważając laserowe operowanie oczu bez wątpienia warto wybrać Femtolasik, czyli nowoczesny rodzaj lasera femtosekundowego.
Continue reading "Czym charakteryzuje się Femtolasik – innowacja w chirurgii oczu"
kobieta

Jeśli mieszkasz nieopodal Wrocławia, marzysz o poprawie własnego wizerunku i kondycji skóry, czy całego ciała – zapoznaj się z obszerną ofertą salonów medycyny estetycznej w tym mieście.

Dwudziesty pierwszy wiek wiele wymaga od współczesnych obywateli, zarówno płci męskiej, jak również kobiet. Jesteśmy zmuszeni zostać energiczni, silni, a przy tym zadbani i atrakcyjni.
Continue reading "Jeśli mieszkasz nieopodal Wrocławia, marzysz o poprawie własnego wizerunku i kondycji skóry, czy całego ciała – zapoznaj się z obszerną ofertą salonów medycyny estetycznej w tym mieście."
złamana noga

Do którego lekarza pójść, gdy mamy problem z nogami? Warto zobaczyć, czym zajmują się dani specjaliści

Problemów z kończynami dolnymi możemy wyróżnić bardzo wiele. Weźmy na przykład te bardziej znane, jak odciski, halluxy albo wrastające paznokcie – to okropnie męczące dolegliwości, osoby, których one dotykają muszą poszukać pomocy u… No właśnie u kogo?
Continue reading "Do którego lekarza pójść, gdy mamy problem z nogami? Warto zobaczyć, czym zajmują się dani specjaliści"
szpital

Chirurgia – jak wygląda współcześnie

Nowoczesna medycyna potrafi z pewnością czynić cuda. Kiedyś nie znano tylu sposobów leczenia infekcji, chorób rozwojowych bądź nowotworów – pod takim względem szczególnie chirurgia przeżywa renesans. Aby mimo to móc korzystać z idealnych wynalazków medycyny, zdecydowanie warto wybrać tym lekarzom, jacy są autentycznymi profesjonalistami w swoim zawodzie. Fachowy i doświadczony chirurg jest w stanie pomóc w najrozmaitszych problemach fachu, w zależności od jego danej specjalizacji – współcześnie jest wiele sposobów na chirurgiczną korekcję wzroku, schorzeń płuc czy wątroby, a jest to zaledwie ułamek okazji – coraz szerzej jest stosowana również medycyna estetyczna, podczas której nie jest w stanie brakować najlepszego chirurga.
Continue reading "Chirurgia – jak wygląda współcześnie"
wada wzroku, mężczyzna

Chirurgia wad wzroku- a więc korekcja z zastosowaniem lasera

Chirurgia wad wzroku daje taki stanu wzroku, w którym pacjent może funkcjonować bez okularów i soczewek kontaktowych. Laserowa korekcja wad wzroku jest uznawana za najbardziej bezpieczną i prowadzi do długotrwałą usunięcie wad wzroku. Jest to zabieg niedługi i nie powodujący bólu. Co warte podkreślenie nie wszystkie wady wzroku mogą być korygowane za pośrednictwem lasera.
Continue reading "Chirurgia wad wzroku- a więc korekcja z zastosowaniem lasera"
biust, kobieta

Powiększanie piersi przy pomocy

Powiększanie biustu własną tkanką tłuszczową stanowi alternatywę dla implantów z silikonu. Jest to metoda powiększenia piersi, która charakteryzuje się mniejszą ingerencją w organizm kobiety, toteż mówi się, iż jest to nieinwazyjne powiększanie piersi. Niestety, choć znane są badania naukowe potwierdzające bezpieczeństwo jak też efektywność powiększania piersi tym sposobem, niemożliwe jest jednoznaczne stwierdzenie, czy jego zalety są wystarczające, by zapomnieć o ryzyku, które niesie ze sobą zabieg.
Continue reading "Powiększanie piersi przy pomocy"
Gabinet stomatologiczny

Czym odróżnia się chirurgia stomatologiczna od szczękowej .

Jakie zabiegi chirurgiczne zdołamy przeprowadzić w gabinecie stomatologicznym, a jakie wymagają sali operacyjnej oraz obecności specjalisty anestezjologa? Czy do chirurga stomatologa niezbędne będzie skierowanie?
Continue reading "Czym odróżnia się chirurgia stomatologiczna od szczękowej ."