chorzy

chorzy

Myślisz o zabiegu?

Operacje czasami są niezbędne

Jest sporo chorób, które w drastyczny sposób zagrażają naszemu życiu, a jedyną szansą ich usunięcia stają się ciężkie zabiegi. Zazwyczaj jeżeli rozmyślamy o usunięciu części, albo całości żołądka, to na myśl przychodzi nam walka z nowotworem, nie mniej należy wiedzieć, iż zabiegowi pomniejszenia tego organu znacznie częściej oddają się ludzie, którzy odnotowują kłopoty z otyłością i którzy od lat starają się z nią bez rezultatów walczyć.
Read More
Myślisz o zabiegu?

Jak Polacy wybierają stomatologa, czyli z jakiego powodu renomowane gabinety niekiedy potrzebują polecenia

Wizyta u dentysty jest owiana złowieszczą sławą i najprawdopodobniej niedużo da się uczynić, aby gabinety nie stawały się przedmiotem nocnych koszmarów. Ci bardziej przesądni pacjenci wolą nie rezerwować wizyty w 13-sty dzień miesiąca i zwracają uwagę, aby w drodze do kliniki kruczoczarny kot nie przebiegł im drogi. Niektórzy mężczyźni i niektóre kobiety po dwudziestce należą do grupy szczęśliwców, którzy mają sprawdzonego dentystę, a pozostali muszą go dopiero poszukać, wykorzystując kilka sprawdzonych metod.
Read More
Myślisz o zabiegu?

Hospicja katowice popierają chorych i ich familie

W trudnych momentach pomogą hospicja Katowice

Nawet naprawdę kochająca familia ma szansę się okazać zbyt słaba, jeżeli ktoś rozpocznie chorować na ciężką chorobę, a jego stan będzie się szybko pogarszał. Ogromna wiedza medyczna oraz psychologiczna, która będzie tutaj potrzebna, może się okazać nazbyt ciężka do udźwignięcia dla rodziny, a chcąc zapewnić odpowiednie końcowe miesiące życia, wyszukuje ona kogoś, kto na pewno odpowiednio zna się na tym, jak pomóc w cierpieniu.

Read More