dietetyka

dietetyka

Uroda bierze się z wnętrza

Najlepsze porady jak stracić wagę

Coraz bardziej zbliżają się wakacyjne miesiące, a razem z nimi powracający co roku problem, z którym muszą borykać się między innymi kobiety – jak nieźle wyglądać w kostiumie kąpielowym i nieco schudnąć przed wakacjami. Zazwyczaj zaczynamy po raz pierwszy myśleć o zgubieniu zbędnych kilogramów wiosną, kiedy zaczyna się sezon na nieco lżejsze ubrania. Wtedy sporo z nas zaczyna dostrzegać zbędne kilogramy, które pozostają na naszym ciele po zimie. Jeżeli Ty także zastanawiasz się, jak pozbyć się dodatkowych kilogramów i przed wakacjami zachwycić wszystkich swoją piękną figurą, wtedy zdecydowanie nasz poradnik jest przeznaczony właśnie dla Ciebie.
Read More
Uroda bierze się z wnętrza

Terapia , która wspomaga odchudzanie w Katowicach

W obecnych czasach spora część osób rozumie, że bardzo duży wpływ na nasze funkcjonowanie ma to jak się odżywiamy. Zauważamy, że nie da się ot tak po prostu być zdrowym jedząc, co wpadnie nam w ręce bez jakiejkolwiek systematyczności. Dlatego też ważna jest dietoterapia. Dla dużej grupy osób, dieta wiąże się jedynie z problemem zbyt dużej wagi. Ale odpowiednio zbilansowana dieta to jedyna metoda na dbanie o zdrowie.
Read More
Uroda bierze się z wnętrza

Czy dieta jarska jest poprawna dla każdego?

Coraz więcej osób rezygnuje z konsumowania mięsa. Powody tego są wielorakie – ze względów religijnych, etycznych bądź zdrowotnych. Czego potrafimy spodziewać się po zastosowaniu takiego sposobu żywienia? Czy jest ono stosowne dla każdego organizmu?
Read More