dietetyka

dietetyka

Uroda bierze się z wnętrza

Terapia , która wspomaga odchudzanie w Katowicach

W obecnych czasach spora część osób rozumie, że bardzo duży wpływ na nasze funkcjonowanie ma to jak się odżywiamy. Zauważamy, że nie da się ot tak po prostu być zdrowym jedząc, co wpadnie nam w ręce bez jakiejkolwiek systematyczności. Dlatego też ważna jest dietoterapia. Dla dużej grupy osób, dieta wiąże się jedynie z problemem zbyt dużej wagi. Ale odpowiednio zbilansowana dieta to jedyna metoda na dbanie o zdrowie.
Read More
Uroda bierze się z wnętrza

Czy dieta jarska jest poprawna dla każdego?

Coraz więcej osób rezygnuje z konsumowania mięsa. Powody tego są wielorakie – ze względów religijnych, etycznych bądź zdrowotnych. Czego potrafimy spodziewać się po zastosowaniu takiego sposobu żywienia? Czy jest ono stosowne dla każdego organizmu?
Read More
Uroda bierze się z wnętrza

Najlepsze porady jak stracić wagę

Coraz bardziej zbliżają się letnie miesiące, a razem z nimi powracający co roku dylemat, z którym muszą borykać się głównie kobiety – jak dobrze wyglądać w stroju kąpielowym i trochę schudnąć przed wczasami. Zazwyczaj zaczynamy po raz pierwszy myśleć o zrzuceniu nadprogramowych kilogramów wiosną, kiedy zaczyna się sezon na trochę lżejsze ubrania. Wtedy sporo z nas zaczyna zauważać dodatkowe kilogramy, które zostają na naszym ciele po zimie. Kiedy Ty również zastanawiasz się, jak pozbyć się dodatkowych kilogramów i przed wakacjami zachwycić wszystkich swoją piękną figurą, wówczas na pewno nasz artykuł jest przeznaczony właśnie dla Ciebie.
Read More