dietetyka

dietetyka

Uroda bierze się z wnętrza

Najlepsze porady jak stracić wagę

Coraz bardziej zbliżają się ciepłe miesiące, a razem z nimi powracający co roku problem, z którym muszą zmierzyć się przede wszystkim nastolatki – jak dobrze wyglądać w kostiumie kąpielowym i nieco schudnąć przed wczasami. Najczęściej zaczynamy po raz pierwszy myśleć o zrzuceniu nadprogramowych kilogramów wiosną, kiedy rozpoczyna się sezon na trochę lżejsze ubrania. Wtedy wiele z nas zaczyna dostrzegać zbędne kilogramy, które zostają na naszym ciele po zimie. Kiedy Ty także zastanawiasz się, jak pozbyć się zbędnych kilogramów i przed wczasami zachwycić wszystkich swoją szczupłą figurą, wówczas na pewno nasz artykuł jest przeznaczony właśnie dla Ciebie.
Read More
Uroda bierze się z wnętrza

Terapia , która wspomaga odchudzanie w Katowicach

W dzisiejszych czasach wiele osób rozumie, że bardzo duży wpływ na nasze życie ma odżywianie. Widzimy, że nie da się ot tak po prostu być zdrowym pałaszując, co wpadnie nam w ręce bez jakiejkolwiek regularności. Stąd tak ważna stała się dietoterapia. Dla wielu osób, dieta kojarzy się jedynie z kłopotem zbyt dużej wagi. Ale właściwie zbilansowana dieta to jedyna metoda na utrzymanie zdrowia.
Read More
Uroda bierze się z wnętrza

Czy dieta jarska jest poprawna dla każdego?

Coraz więcej osób rezygnuje z konsumowania mięsa. Powody tego są wielorakie – ze względów religijnych, etycznych bądź zdrowotnych. Czego potrafimy spodziewać się po zastosowaniu takiego sposobu żywienia? Czy jest ono stosowne dla każdego organizmu?
Read More