Uda kobiety

Usuwanie pajączków i drenaż limfatyczny – w jaki sposób umożliwić sobie sprawny i bezinwazyjny zabieg?

Świetna kondycja skóry wymaga odpowiedniej troski, szczególnie kiedy jej aktualny stan pozostawia wiele do życzenia. Jednymi z najczęściej zauważanych problemów, które tyczą się skóry są pajączki a także cellulit. Najczęściej stosowane techniki na pozbycie się wad skóry to usuwanie pajączków i drenaż limfatyczny, które najlepiej zagwarantować sobie w Warszawie.
Continue reading "Usuwanie pajączków i drenaż limfatyczny – w jaki sposób umożliwić sobie sprawny i bezinwazyjny zabieg?"
nogi bez cellulitu

Nie gryź się cellulitem, uciesz się pogodą!

Jeśli zobaczyłaś pofałdowaną skórę na swoich udach, która przypomina skórka cytryny, to być może masz skórkę pomarańczową, ale nie panikuj. Dziś jest wiele sposobów na to, aby zmniejszyć ten skromny minus. Cellulit to nierówne nagromadzenie masy tłuszczowej, czego efektem jest odkształcona skóra ze zgrubieniami, niekiedy licha i cienka. Pojawia się zazwyczaj u kobiet. Na jego pojawienie się działa mnóstwo okoliczności choćby hormony, pokarm, czy zbyt niewiele aktywności, a także skłonniości rodzinneIpokoleniowe.
Continue reading "Nie gryź się cellulitem, uciesz się pogodą!"