dziedzina

dziedzina

Myślisz o zabiegu?

Stomatologia udostępnia wiele specjalistycznych artykułów do dbania o zdrowie jamy ustnej

Dbanie o zęby jest bardzo istotne. Ludzie przeprowadzają wiele różnorodnych zadań, aby ich zęby były w doskonałym stanie i jednocześnie wyglądały bardzo dobrze.
Dużo bardziej popularna staje się pasta bez fluoru, dzięki jakiej jest możliwość w zdecydowanie większym stopniu dotrzeć do szkliwa zębów, co ma ogromne znaczenie, ponieważ odpowiednio usuwane są wszelkie bakterie, jakie pozostają na zębach po spożyciu posiłku.
Read More
Myślisz o zabiegu?

Ważne porady odnośnie genetyki

Genetyka jest jedną z gałęzi medycyny, obecnie bardzo potrzebną. Zajmuje się bowiem między innymi zagadnieniami chorób o podłożu genetycznym, które występują stosunkowo często. Im więcej zaś czasu poświęca się na badanie tego rodzaju zagadnień, tym więcej jest szans na zapobieganie i stworzenie odpowiednich terapii dla osób z wadami genetycznymi. Dziedzina ta zajmuje się też ustalaniem elementów dziedzicznych takich jak na przykład elementy wyglądu. Dlatego na przykład do poradni zajmujących się badaniami genetycznymi zgłaszają się ludzie chcący określić ojcostwo dziecka, takie testy są bowiem w poradniach wykonywane.
Read More