dziewczynka

dziewczynka

Ubrania na różne okazje

Moda dla dzieci – w jakie rzeczy ubrać swoje dziecko, żeby wyglądało poprawnie i czuło się komfortowo?

Mamy, przygotowując swoje dziecko czy to do szkoły bądź na podwórko, co krok stają przed dylematem, w co je ubrać. Z jednej strony należy spozierać na to, aby berbeciowi było wygodnie, z pozostałej znów świetnie by było usłyszeć pochlebstwo na temat stylu od towarzyszek na placu zabaw. Co więc dobrać?
Read More
Ubrania na różne okazje

Moda, trendy, nowości, ubrania, akcesoria, buty

Okrycia dla dzieci muszą być idealnej jakości, nadzwyczaj wygodne, by nie przeszkadzały w szaleństwach na placach zabaw, bieganiu i zabawach. Moda dziecięca, tak jak dla dorosłych przekształca się każdego sezonu.
Read More
Ubrania na różne okazje

Bielizna dla dziecka

Opiekunowie małej dziewczynki, najczęściej mama, prędzej czy później staną w obliczu zdania wypowiedzianego przez małą damę „mamo, tato, ja już chce być dorosła”. Zazwyczaj taka deklaracja jest wygłaszana przez 8 czy 9 latkę. Opiekunowie w takim położeniu stają przed wyborem co zrobić, by ich Małgosia poczuła się troszkę doroślej. Z pewnością mamę w takiej chwili z jednej strony ogarnia wielkie wzruszenie, a jednocześnie troszkę śmieszą tak kategoryczne słowa u tak niedużej osóbki. Na pewno jednym z rozwiązań w arsenale rodziców jest powierzenie dziecku jakiejś odpowiedzialnej funkcji w mieszkaniu, którą dotychczas wykonywała mama czy tatuś.
Read More
Myślisz o zabiegu?

Badania, które powinna zrobić kobieta brzemienna

Kobieta w ciąży to jest istotna sprawa. I to z bardzo wielu kryteriów. Wiadomo, najistotniejszy, jako dająca życie rodzicielka, jako przyszła mama, więc również z pokaźną dawką obowiązków, wyrzeczeń, zmiany sposobu obecnego życia. Może przez to właśnie, dlatego też narosło już tak dużo opowieści mających związek z kobietą w ciąży, iż powinniśmy o nich przypomnieć.
Read More
Ubrania na różne okazje

Jakie prezenty daje się teraz na komunię? Z jakiego podarku dziecko będzie najmocniej zadowolone?

Maj jak również czerwiec to miesiące komunijne. Dzieci niecierpliwie oczekują tego świątecznego dnia. To istsotne religijne święto, lecz nie ma co się łudzić – dla dzieciaków liczą się w szczególności prezenty, które w tym dniu otrzymają.
Read More