Dziewczynka

Moda dla dzieci – w jakie rzeczy ubrać swoje dziecko, żeby wyglądało poprawnie i czuło się komfortowo?

Mamy, przygotowując swoje dziecko czy to do szkoły bądź na podwórko, w szeregu przypadków stają przed dylematem, w co je przyodziać. Z jednej strony trzeba spozierać na to, aby smykowi było wygodnie, z drugiej znów fajnie by było usłyszeć pochlebstwo odnośnie stylu od koleżanek na placu zabaw. Jakie rzeczy więc wybrać?
Continue reading "Moda dla dzieci – w jakie rzeczy ubrać swoje dziecko, żeby wyglądało poprawnie i czuło się komfortowo?"
okazje

Jakie prezenty daje się teraz na komunię? Z jakiego podarku dziecko będzie najmocniej zadowolone?

Maj oraz czerwiec to czas komunii. Dzieciaki niecierpliwie oczekują tego świątecznego dnia. To istsotne religijne święto, lecz nie ma co się okłamywać – dla dzieciaków istotne są przede wszystkim prezenty, które w tym dniu dostaną.
Continue reading "Jakie prezenty daje się teraz na komunię? Z jakiego podarku dziecko będzie najmocniej zadowolone?"
Dziecko

Moda, trendy, nowości, ubrania, akcesoria, buty

Okrycia dla dzieci muszą być doskonałej jakości, nadzwyczaj użyteczne, by nie krępowały w szaleństwach na placach zabaw, bieganiu i zabawach. Moda dziecięca, tak jak dla pełnoletnich modyfikuje się każdego sezonu.
Continue reading "Moda, trendy, nowości, ubrania, akcesoria, buty"
kobieta w ciązy

Badania, które powinna zrobić kobieta brzemienna

Kobieta w ciąży to jest istotna sprawa. I to z bardzo wielu wytycznych. Wiadomo, najistotniejszy, jako przynosząca życie mama, jako przyszła mama, więc również z pokaźną dawką wymagań, poświęceń, zmiany sposobu teraźniejszego życia. Może przez to właśnie, dlatego też narosło już tak dużo opowieści mających związek z ciążą, iż warto o nich opowiedzieć.
Continue reading "Badania, które powinna zrobić kobieta brzemienna"
chłopiec

Bielizna dla dziecka

Opiekunowie małej córki, najczęściej matka, dzisiaj czy jutro staną w obliczu zdania wypowiedzianego przez małą damę „mamo, tatusiu, ja już chce być dorosła”. Zazwyczaj taka deklaracja jest wygłaszana przez 8 czy 9 latkę. Rodzice w powyższym położeniu stają przed wyborem co zrobić, by ich Zosia poczuła się troszeczkę doroślej. Pewnie mamę w tym momencie z jednej strony ogarnia niemałe wzruszenie, a jednocześnie troszkę śmieszą tak kategoryczne słowa u tak młodej osóbki. Na pewno jednym z rozwiązań w arsenale rodzica jest powierzenie córeczce jakiejś odpowiedzialnej funkcji w domu, którą dotychczas wykonywała mamusia czy tata.
Continue reading "Bielizna dla dziecka"