fizjoterapeuta

fizjoterapeuta

Myślisz o zabiegu?

Zbawienny masaż na ból pleców

Nie istnieje prawdopodobnie młody człowiek w wieku trzydziestu lat, który by nie skarżył się na bóle kręgosłupa. Ba, przed trzydziestką takich ludzi przybywa. A będzie tylko coraz gorzej. Jeżeli wcześniej nie zatroszczymy się o nasz kręgosłup.
Read More
Myślisz o zabiegu?

W jaki sposób szybko wrócić do dobrej kondycji!

Z profesją fizjoterapeuty w polskich warunkach jest trochę tak jak z polskim wszechobecnym chaosem. to prawda, sytuacja w wielu płaszczyznach się naprawia, lecz jakby na złość, co jakiś czas wraca następna sprawa, której – mówiąc taktownie – nikt nie chce podjąć. Tak jest na przykład z unormowaniem grupy zawodów. Niedawno jeszcze były już minister sprawiedliwości postąpił o krok dalej i rozpoczął popularyzować deregulację zapominając chyba jednak o tym, że zamiast deregulować należy w pierwszej kolejności niektórewybrane branże znormalizować!
Read More
Myślisz o zabiegu?

Jak znaleźć dobrego specjalistę fizjoterapeutę?

Fizjoterapeuci nie mają przychylnej prasy, lecz nic w tym przedziwnego. Brak regulacji tej kwestii w zakresie wykonywania tego wykreowało dziwną sytuację, że upoważnionym specjalistą w tej dziedzinie może zostać każdy – pierwszy lepszy obywatel z ulicy po ukończeniu ledwie kilkugodzinnego kursu… To nieuczciwie zaniża poziom ludzi, którzy naprawdę są przygotowani do bycia fizjoterapeutami, pokończyli uczelnie wyższe i naprawdę mają w ręce profesję. Jak wobec tego odnaleźć tego naprawdę dobrego fizjoterapeutę?
Read More
Myślisz o zabiegu?

Zakres zabiegów fizjoterapeutycznych

Nie ma już chyba człowieka w wieku trzydziestu lat, który by nie skarżył się na bóle kręgosłupa. Dodatkowo, przed trzydziestką takich ludzi przybywa. A będzie tylko coraz gorzej. Jeżeli wcześniej nie pomyślimy o naszym kręgosłupie.

Read More