Facet w garniturze

Panowie w naszym kraju powinni zabrać się za swój wygląd zewnętrzny

Sporo pań uskarża się, że Polacy beznadziejnie się ubierają, w zupełności nie posiadają dobrego gustu. Po pierwsze: tak bardzo stereotypowe postrzeganie facetów nie ma sensu. Co jak co, ale skoro chcemy, aby istotnie na ulicach było więcej zadbanych facetów, trzeba czytać takie artykuły, a potem do tego umiejętnie wyciągać z nich wnioski.
Continue reading "Panowie w naszym kraju powinni zabrać się za swój wygląd zewnętrzny"
dzianiny futerkowe

Jakie materiały i tkaniny wykorzystuje aktualny odzieżowy przemysł, czym się cechuje tradycyjna wełna.

Rynek odzieżowy zużywa ogromne ilości tkanin i materiałów, z jakich szyte są różnego rodzaju ubrania. Tak naprawdę to projektant konkretnego rodzaju odzieży będzie decydował o tym, jakiego rodzaju wzory i odmiany wybierze, aby końcowy produkt spełniał wszystkie oczekiwania. A projektanci mają najróżniejszych możliwości naprawdę sporo, bowiem samych rodzajów materiałów jest kilkaset różnych rodzajów, a każdy z nich występował będzie w wielu tysiącach odmian i kolorów. Wybór konkretnej tkaniny będzie zależał od tego, co się będzie z niej chciało uszyć. Zupełnie co innego potrzebne będzie, jeśli do uszycia jest garnitur albo koszula, a co innego jeżeli będzie trzeba zrobić ciepłą kurtkę na zimę albo przytulny kocyk. Przy tym ostatnim wykorzystuje się różnego rodzaju dzianiny futerkowe, jakie jak sama ich nazwa wskazuje, przypominają swoim wyglądem i fakturą prawdziwe futro. Dzianiny takie sprzedawane są w ogromnej ilości odmian i rodzajów, dzięki czemu projektanci dostają bardzo szerokie możliwości.
Continue reading "Jakie materiały i tkaniny wykorzystuje aktualny odzieżowy przemysł, czym się cechuje tradycyjna wełna."