ginekolog

ginekolog

Myślisz o zabiegu?

Plusy i minusy standardowych badań prenatalnych we wczesnym wykrywaniu wad genetycznych

Każda kobieta, która jest w ciąży na pewno rozważa, jakie badania należy zrobić, aby nabrać pewności, że nic nie zagraża zdrowiu jej dziecka. Zazwyczaj przy prawidłowym przebiegu ciąży, wystarczą standardowe badania, wykonywane w trakcie wizyty u lekarza. Może się jednakże zdarzyć, że lekarz zleci dodatkowe badania po to, by pewnie rozpoznać wykrytą wadę. Celem tekstów prenatalnych jest szybkie wykrycie potencjalnych wad rozwojowych płodu. Wykonuje się podczas trwania ciąży. Naturalnie tą metodą wadę można też wykluczyć, jeśli ginekolog stwierdził możliwość jej wystąpienia na podstawie tradycyjnego USG.
Read More
Myślisz o zabiegu?

W jaki sposób kobiety poszukują dobrego lekarza ginekologa i czym kierują się przy jego wyborze

Rewelacyjny i przystępny lekarz medycyny jest jak prawdziwy skarb. Wiedzą o tym zwłaszcza kobiety, które regularnie udają się do ginekologa. Jego wybór nie jest incydentalny. A kiedy już dany doktor okaże się być specjalistą, to szybko pozyskuje na stałe nowe pacjentki. Gdy trzydziestolatka musi zmienić miejsce pobytu, to równocześnie musi zmienić również swojego ginekologa.
Read More
Myślisz o zabiegu?
Uroda bierze się z wnętrza

Rozbudowana baza ofert leczniczych – ginekolog

W dzisiejszych czasach, w dobie internetu nie ma żadnych trudności z wyszukaniem specjalisty z dowolnej dziedziny. Nie ma znaczenia to czy szukamy ekipy remontowej, kosmetyczki, instruktora fitness albo lekarza – internet jest łatwym wyjściem. Oczywiście, najłatwiej wyszukać kogokolwiek w większym mieście, ale i mniejsze miasta także mogą się pochwalić dużą liczbą specjalistów.
Read More
Myślisz o zabiegu?

Polecenie znakomitego lekarza ginekologa

Najlepsi lekarze, którzy przyjmują wymagające badania panie w stolicy, oceniani są przez nie też w sieci. Ciekawa baza ofert, która obejmuje badania na rozmaitym poziomie, zauważona oraz doceniona została już przez sporo pacjentek, które znalazły się w potrzebie czy konieczności zrobienia badań specjalistycznych. Gdy chodzi o lekarki ginekolog Warszawa wychodzi naprzeciw wszystkim pacjentkom i gwarantuje już dziś niezwykle szerokie możliwości prowadzenia specjalistycznych badań w Polsce.
Read More
Myślisz o zabiegu?

Jakimi sposobami można radzić sobie z nietrzymaniem moczu, przykładowe zalety nowoczesnych laserów MonaLisa Touch.

Problemy z nietrzymaniem moczu to przypadłość wielu kobiet, szczególnie w starszym wieku dolegliwości takie znacznie się nasilają. Niestety w wielu przypadkach kobiety zostają z tym same, bo z różnych przyczyn nawet lekarze do których chodzą o tym się nie dowiadują. Jak pokazują badania statystyczne nawet dwadzieścia pięć procent kobiet na jednym z etapów swojego życia miała do czynienia z tymi problemami, widać więc że skala tego zjawiska jest bardzo duża.
Read More
Myślisz o zabiegu?

Jeżeli w tej chwili przeniosłeś się do nowego miasta i załatwiasz aktualnie wszelkie sprawy formalne – nie zapomnij o zapewnieniu sobie i bliskim należytej opieki medycznej.

Koniecznością każdej powszechnej familii, albo samodzielnego mieszkańca bywa posiadanie miejsca, lokalizacji, w jakiej będziemy mogli poczuć się bezpiecznie. Wielokrotnie Polacy zamieniają swoje lokale mieszkalne, czy domy z wielu względów.
Read More
Myślisz o zabiegu?

Kosmetoginekologia to dziedzina chirurgii plastycznej, która jest coraz bardziej dostępna na polskim rynku.

Aktualnie współczesne kobiety mają większą wiedzę na temat swojego ciała i chcą dobrze się czuć i wyglądać w każdym wieku. Życie intymne to sfera, która ma istotne znacznie jeśli chodzi o samoocenę, dlatego wiele kobiet podejmuje decyzję o wizycie w dobrej klinice w celu przeprowadzenia zabiegu narządów intymnych.
Kobiety zgłaszają się do chirurga plastycznego z różnych przyczyn. Zazwyczaj jednak ciało kobiety zmienia się po porodzie. Zwłaszcza po kilku więcej niż jednym porodzie naturalnym zdarza się, że mięśnie krocza są poluźnione, co nierzadko źle wpływa na jakość życia seksualnego. Mimo że wiele pacjentek odczuwa tego typu dyskomfort, to jednakże niewiele z nich informuje o tym ginekologa.
Read More
Myślisz o zabiegu?

Pierwsza wizyta u ginekologa – czemu nie trzeba się jej obawiać?

Niemało młodych kobiet ogromnie stresuje się przed swoją pierwszą wizytą u ginekologa. Nie ma w tym nic szczególnego, albowiem każda nastolatka, jaka wciąż nie była u ginekologa nie wie dokładnie w jaki sposób wygląda taka wizyta oraz czego się można po niej spodziewać, oprócz tego wizyta u ginekologa dla wielu młodych osób jest też częstokroć dosyć wstydliwa. W jaki sposób więc przemóc lęk przed pierwszą wizytą u ginekologa?
Read More
Myślisz o zabiegu?

Klinika ginekologiczna Wrocław ma możliwość okazać się być tu wzorem

Istnieje dużo problemów, które mają szansę nas dotknąć, przez to potrzeba już prędzej się dowiedzieć, w jakie miejsca powinniśmy się udać, z konkretnymi trudami, żeby móc liczyć na jak najprędszą pomoc. Dlatego właśnie panie powinny powiedzieć, że trudy z miejscami intymnymi najprędzej ma szansę rozwiązywać ginekolog.
Read More
Myślisz o zabiegu?

Ginekologia estetyczna jest w Polsce coraz bardziej pożądana

Sporo pań ma poważne problemy z zaakceptowaniem swoich narządów płciowych. To powoduje, że pożycie erotyczne cechuje się o wiele gorszym poziomem. Dzisiaj także kobiety w Polsce są mocno wyzwolone, zatem to całkowicie normalne, iż pragną cieszyć się z pożycia erotycznego. Poza tym, chodzi także o wygląd – niby niezbyt wiele osób ogląda narządy rozrodcze danej niewiasty, ale bądź co bądź żyjemy w tych czasach, gdzie po prostu wyłącznie liczy się perfekcjonizm.
Read More
Myślisz o zabiegu?

Jak wygląda wizyta w poradni chorób kobiecych?

Ginekologia to bardzo istotna sfera medycyny. Interesuje się bardzo ważkimi aspektami mającymi związek z rozpoczęciem nowego istnienia. Ginekologia to ogół działań powiązanych z prewencją jak też kuracją schorzeń które dotykają kobiecego układu płciowego. To poradnictwo jak też rozwiązywanie problemów w obszarze zakłóceń miesiączkowania, kuracja stanów zapalnych pochwy, leczenie niepłodności, aplikowanie antykoncepcji a także dużo innych czynności, które wpływają na niezakłócony płciowy rozwój pań.
Read More