dziecko

Plusy i minusy standardowych badań prenatalnych we wczesnym wykrywaniu wad genetycznych

Każda kobieta, która jest w ciąży na pewno zastanawia się, jakie badania powinna wykonać, aby upewnić się, że nic nie grozi zdrowiu jej dziecka. Zazwyczaj przy prawidłowym przebiegu ciąży, starczą typowe badania, wykonywane w trakcie wizyty u ginekologa. Może się jednak zdarzyć, że lekarz zleci ponadprogramowe badania po to, by pewnie rozpoznać ujawnioną wadę. Celem badań prenatalnych jest szybkie wykrycie potencjalnych wad genetycznych płodu. Zleca się je w czasie trwania ciąży. Oczywiście w ten sposób wadę można też wykluczyć, jeśli ginekolog potwierdził możliwość jej wystąpienia na podstawie tradycyjnego USG.
Continue reading "Plusy i minusy standardowych badań prenatalnych we wczesnym wykrywaniu wad genetycznych"
zabiegi chirurgii estetycznej

Jakimi sposobami można radzić sobie z nietrzymaniem moczu, przykładowe zalety nowoczesnych laserów MonaLisa Touch.

Problemy z nietrzymaniem moczu to przypadłość wielu kobiet, zwłaszcza w starszym wieku dolegliwości te znacznie się nasilają. Niestety w niejednym przypadku panie pozostają z tym same, bo z różnych przyczyn nawet lekarze do których chodzą o tym się nie dowiadują. Jak pokazują badania statystyczne nawet jedna czwarta kobiet na którymś etapie swego życia miała do czynienia z tymi problemami, tak więc widać że skala tego zjawiska jest ogromna.
Continue reading "Jakimi sposobami można radzić sobie z nietrzymaniem moczu, przykładowe zalety nowoczesnych laserów MonaLisa Touch."
przychodnia

Jeżeli w tej chwili przeniosłeś się do nowego miasta i załatwiasz aktualnie wszelkie sprawy formalne – nie zapomnij o zapewnieniu sobie i bliskim należytej opieki medycznej.

Koniecznością każdej standardowej familii, czy samodzielnego mieszkańca bywa posiadanie miejsca, lokalizacji, w której mamy możliwość czuć się bezpiecznie. Wielokrotnie obywatele zamieniają własne lokale mieszkalne, bądź domy z wielu powodów.
Continue reading "Jeżeli w tej chwili przeniosłeś się do nowego miasta i załatwiasz aktualnie wszelkie sprawy formalne – nie zapomnij o zapewnieniu sobie i bliskim należytej opieki medycznej."
Kobieta u lekarza

W jaki sposób kobiety poszukują dobrego lekarza ginekologa i czym kierują się przy jego wyborze

Dobry i przystępny doktor medycyny jest jak prawdziwy skarb. Wiedzą o tym zwłaszcza kobiety, które regularnie chodzą do ginekologa. Jego wybór nie bywa zbiegiem okoliczności. A kiedy już dany lekarz okaże się być fachowcem, to natychmiast pozyskuje na stałe nowe pacjentki. Gdy pani jest zmuszona zmienić miejsce zameldowania, to równocześnie bywa zmuszona zmienić również swojego ginekologa.
Continue reading "W jaki sposób kobiety poszukują dobrego lekarza ginekologa i czym kierują się przy jego wyborze"
szpital

Rozbudowana baza ofert leczniczych – ginekolog

Obecnie, w dobie internetu nie ma żadnych kłopotów z wyszukaniem specjalisty z dowolnej dziedziny. To bez znaczenia czy poszukujemy firmy remontowej, kosmetyczki, trenera fitness czy lekarza – internet jest łatwym rozwiązaniem. Oczywiście, najprościej znaleźć kogokolwiek w większym mieście, ale i małe miasta również mogą się poszczycić dużą liczbą specjalistów.
Continue reading "Rozbudowana baza ofert leczniczych – ginekolog"
kobieta w ciąży u ginekologa

Pierwsza wizyta u ginekologa – czemu nie trzeba się jej obawiać?

Mnóstwo młodych kobiet ogromnie stresuje się przed swoją pierwszą wizytą u ginekologa. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż każda nastolatka, jaka wciąż nie była u ginekologa nie wie dokładnie jak wygląda taka wizyta oraz czego się wolno po niej spodziewać, na dodatek wizyta u ginekologa dla wielu młodych osób jest też częstokroć dość wstydliwa. Jak więc przezwyciężyć lęk przed pierwszą wizytą u ginekologa?
Continue reading "Pierwsza wizyta u ginekologa – czemu nie trzeba się jej obawiać?"
nietrzymanie moczu - leczenie

Klinika ginekologiczna Wrocław ma możliwość okazać się być tu wzorem

Okazuje się być wiele schorzeń, które mogą nas dotykać, dlatego warto już prędzej się dowiedzieć, w jakie miejsca musimy się udać, z danymi problemami, żeby mieć szansę liczyć na jak najprędszą pomoc. Przez to właśnie panie muszą wiedzieć, że kłopoty z miejscami intymnymi najszybciej może rozwiązać ginekolog.
Continue reading "Klinika ginekologiczna Wrocław ma możliwość okazać się być tu wzorem"
kobieta

Polecenie znakomitego lekarza ginekologa

Najlepsi lekarze, którzy przyjmują wymagające badania panie w stolicy, oceniani są przez nie też w internecie. Rewelacyjna oferta, która obejmuje badania na różnym poziomie, dostrzeżona oraz doceniona została już przez wiele pań, które znalazły się w potrzebie czy konieczności zrobienia badań specjalistycznych. Jeżeli chodzi o lekarki ginekolog Warszawa wychodzi naprzeciw wszystkim pacjentkom i oferuje już dzisiaj niezwykle szerokie możliwości prowadzenia specjalistycznych badań w naszym kraju.
Continue reading "Polecenie znakomitego lekarza ginekologa"
Lekarz

Jak wygląda wizyta w poradni chorób kobiecych?

Ginekologia to ogromnie istotna dziedzina medycyny. Interesuje się wieloma istotnymi aspektami związanymi z rozpoczęciem nowego istnienia. Ginekologia to całość działań mających związek z profilaktyką a także kuracją schorzeń jakie dotykają żeński układ płciowy. To poradnictwo a także rozwiązywanie kłopotów w obszarze zakłóceń miesiączkowania, terapia stanów zapalnych pochwy, leczenie niepłodności, stosowanie antykoncepcji i wiele dalszych czynności, jakie wpływają na prawidłowy rozwój płciowy kobiet.
Continue reading "Jak wygląda wizyta w poradni chorób kobiecych?"
oeracja

Kosmetoginekologia to dziedzina chirurgii plastycznej, która jest coraz bardziej dostępna na polskim rynku.

Na dzień dzisiejszy dorosłe kobiety mają większą świadomość swojego ciała i chcą komfortowo się czuć i wyglądać w każdym wieku. Życie intymne to sfera, która ma duże znacznie jeśli chodzi o samoocenę, dlatego wiele kobiet podejmuje decyzję o wizycie w renomowanej klinice w celu wykonania zabiegu okolic intymnych.
Kobiety zgłaszają się do chirurga plastycznego z różnych przyczyn. Najczęściej jednak ciało kobiety zmienia się po urodzeniu dziecka. Szczególnie po kilku więcej niż jednym porodzie naturalnym zdarza się, że mięśnie krocza są rozciągnięte, co nierzadko źle wpływa na jakość życia seksualnego. Mimo że wiele pacjentek odczuwa podobne dolegliwości, to jednak niewiele z nich informuje o tym ginekologa.
Continue reading "Kosmetoginekologia to dziedzina chirurgii plastycznej, która jest coraz bardziej dostępna na polskim rynku."
para

Ginekologia estetyczna jest w Polsce coraz bardziej pożądana

Wiele pań ma spore kłopoty z akceptacją własnych narządów rozrodczych. A to powoduje, że pożycie seksualne cechuje się dużo gorszą jakością. W XXI wieku również polskie kobiety są bardzo wyzwolone, a więc to najzupełniej normalna sprawa, iż chcą cieszyć się z seksu. A poza tym, chodzi także o wygląd – co prawda niewiele osób ogląda narządy płciowe danej kobiety, lecz jakby nie patrzeć żyjemy w tych czasach, gdzie najzwyczajniej tylko liczy się perfekcja.
Continue reading "Ginekologia estetyczna jest w Polsce coraz bardziej pożądana"