maszynka

Spośród akcesoriów do golenia dostępnych na rynku każdy z panów ma możliwość wyboru dokładnie tego, co w największym stopniu spełni jego oczekiwania i wyeliminuje problem, który czyni golenie nieprzyjemną czynnością.

Dobór odpowiednich kosmetyków i narzędzi do golenia to rzecz niebywale istotna. Niewłaściwe mogą spowodować, iż mężczyźni apatyczni ciągłymi skaleczeniami czy podrażnieniami zaczną ucieka tej czynności.
Continue reading "Spośród akcesoriów do golenia dostępnych na rynku każdy z panów ma możliwość wyboru dokładnie tego, co w największym stopniu spełni jego oczekiwania i wyeliminuje problem, który czyni golenie nieprzyjemną czynnością."
Już dziś zadbaj o gładkie nogi

Depilacja

Od dłuższego czasu jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów pielęgnacyjnych jest redukowanie zbędnego owłosienia. W przypadku mężczyzn jest to przede wszystkim golenie zarostu na twarzy. U pań wyboru miejsc do usuwania owłosienia dokonuje się w oparciu o osobiste upodobania i rodzaj włosów. Jest to więc kwestia osobista.
Continue reading "Depilacja"
zadbany mężczyzna

Współczesny facet może golić się w tradycyjny sposób

Klasyczne golenie na mokro z użyciem maszynki na żyletkę lub przy pomocy brzytwy dawno zapomniano. Zdecydowana większość współczesnych mężczyzn preferuje golenie masowo sprzedawanymi maszynkami , które mają mają charakter jednorazowy lub golarkami działającymi na prąd. Wraz jednak z nastaniem stylu vintage powraca wśród panów moda na znane naszym dziadkom golenie. Golenie jednorazową maszynką wymaga użycia kremu lub żelu do golenia.
Continue reading "Współczesny facet może golić się w tradycyjny sposób"
modny mężczyzna

Co musi wiedzieć wypielęgnowany mężczyzna

Brytyjska marka Men-u od lat przyczynia się do zwiększania świadomości mężczyzn w kwestii powszedniej pielęgnacji. Olbrzymia w tym zasługa specyfiki kosmetyków Men-u, które znakomicie wpasowują się w dzisiejszy styl życia preferowany przez współczesnych panów. Wyroby Men-u oferują coś więcej niż doskonałą pielęgnację, dają więcej korzyści niż reszta kosmetyków, jako że charakteryzuje je pionierska formuła. Powodem, dla którego marka Men-u tak skutecznie przekonuje coraz większą ilość mężczyzn do wysokiej jakości pielęgnacji, jest jej nowoczesność, zapewnienie nowoczesnych korzyści oraz fakt, iż wyroby Men-u są unikatowe na rynku i faktycznie czynią różnicę.
Continue reading "Co musi wiedzieć wypielęgnowany mężczyzna"
maszynka do golenia

Polecane kremy, olejki oraz akcesoria i preparaty do golenia dla mężczyzn

Golenie to czynność, jaka wymaga niemało wprawy oraz ostrożności. W toku golenia korzystamy także z potrzebnych akcesoriów, jakie sprawiają, że golenie jest łatwiejsze i szybsze. Między innymi używamy przeróżnych kremów czy też olejków do golenia. Ich zadaniem jest nie wyłącznie uproszczenie golenia, ale też pielęgnowanie skóry oraz zapobieganie podrażnieniom. Podrażnienia po goleniu zdołają występować bardzo często, zatem wskazane jest stosować dobre kosmetyki do golenia, które je złagodzą.
Continue reading "Polecane kremy, olejki oraz akcesoria i preparaty do golenia dla mężczyzn"
akcesoria do golenia

Golenie zarostu. W jaki sposób prawidłowo to robić?

Gdy mówimy o dbaniu o swój wygląd wydaje się, iż mężczyźni nie poświęcają takiemu tematowi zbyt wiele uwagi. Jednakowoż ten kto chce mieć nieskazitelną cerę bez zarostu ma pojęcie jak dużo wysiłku trzeba włożyć w to żeby tak się prezentować. Golenie to temat, jaki wymaga cierpliwości i dojścia do swego rodzaju wprawy. Jak w związku z tym należy to wykonywać dobrze żeby osiągnąć dobre efekty? Z początku golenie nie jest łatwe. Jest to czynność, której należy się nauczyć, a przede wszystkim nauczyć w jaki sposób robić to dobrze.
Continue reading "Golenie zarostu. W jaki sposób prawidłowo to robić?"
Zestaw do golenia

Jeżeli jesteś prawdziwym facetem i chcesz zaopatrzyć się w jakościowej klasy akcesorium do golenia – powinieneś zaczerpnąć odrobinę informacji na temat firm, które produkują maszynki do golenia.

Rynek kosmetyków zdobywa swoje apogeum. Rozszerza się gama udogodnień. Wytwórstwo produktów kosmetycznych dla mężczyzn, uchodzi za oddzielny odłam kosmetyki i towarów. Wszelkie firmy zajmują się szczególnie wytworem stosownych dodatków, sprzętów, maszyn do golenia dla mężczyzn. Te marki są przeważnie popularne.
Continue reading "Jeżeli jesteś prawdziwym facetem i chcesz zaopatrzyć się w jakościowej klasy akcesorium do golenia – powinieneś zaczerpnąć odrobinę informacji na temat firm, które produkują maszynki do golenia."
zestawy do golenia

W jaki sposób się zmieniał sprzęt służący do golenia przez minione lata, z jakiego powodu warto wrócić do starych technik

Elegancki facet to facet bez zarostu, to jedna z podstawowych reguł która dotyczy odpowiedniego wyglądu. Aktualnie, w epoce maszynek z wieloma ostrzami i golarek elektrycznych nie powinno być z tym żadnych problemów. Producenci sprzętu co rusz dokładają coraz to nowe ostrza do maszynek, pianki do golenia niemalże same się rozsmarowują na twarzach, a jeśli ktoś będzie chciał załatwić wszystko bez żadnego ostrza, to do wyboru będzie miał wiele urządzeń elektrycznych.
Continue reading "W jaki sposób się zmieniał sprzęt służący do golenia przez minione lata, z jakiego powodu warto wrócić do starych technik"
maszynka do golenia

Profesjonalne towary do golenia oraz kosmetyki do pielęgnacji brody

Każdy mężczyzna, jaki goli się regularnie, niewątpliwie wie, że warto zaopatrzyć się w fachowe, markowe towary do golenia. Poniektórzy mężczyźni wykorzystują zwyczajne maszynki lub golarki elektryczne, inni natomiast wolą golenie tradycyjne.
Continue reading "Profesjonalne towary do golenia oraz kosmetyki do pielęgnacji brody"