kawa

kawa

Uroda bierze się z wnętrza

Jak wybrać dobrą kawę, jaka będzie spełniała nasze wymagania? Na co koniecznie zwracać uwagę?

Większość z nas uwielbia kawę, lecz w jaki sposób zakupić dobrą odmianę? Czy tania kawa jest zawsze złej jakości, jaki typ zasługuje na uwagę? Jakie istnieją różnice między rożnego rodzaju gatunkami? Te oraz dużo innych niewiadomych nasuwa się, gdy pragniemy napić się rzeczywiście wyśmienitej kawy. A jak jest naprawdę?
Read More
Uroda bierze się z wnętrza

Herbata zielona – smaczny sposób na pełen energii dzionek. Zobacz więcej informacji na serwisie poniżej.

Sporo ludzi dzieli się na zwolenników kawy albo herbaty. Jedni nie wyobrażają sobie dnia bez małej czarnej, czasami z dodatkiem mleka lub cukru. Inni znowu nie mogą prawidłowo funkcjonować bez filiżanki herbaty – czy to tej zwykłej czarnej, czy też innej, na przykład czerwonej lub białej.
Read More
Uroda bierze się z wnętrza

O czym z pewnością trzeba wiedzieć odnośnie picia kawy?

Kawa jest pyszna, a do tego znacznie poprawia nasz humor, niejako nasz dzień. Kiedy nie możemy zrobić sobie smacznej kawy, potem mamy bardzo duży problem z tym by najzwyczajniej w świecie normalnie funkcjonować. Wiadomo – trudno żyć w XXI wieku bez owego napoju, choć oczywiście nie można za bardzo przesadzać. Są ludzie, którzy są niejako całkowicie uzależnieni od picia kawy. A żadne uzależnienie w żadnym razie nie są akceptowalne.
Read More