kolekcja

kolekcja

Ubrania na różne okazje

Skomponuj najciekawszy komplet na lato!

Wiosna nadeszła, coraz bliżej jest lata. z nas robi remanent w szafie. Ciepłe kurtki i kozaki chowamy na strych, robiąc miejsce cieplejszej kolekcji. Jednak nie za każdym razem ubrania z ubiegłego roku nadają się do używania również w tym. Twoja koszula męska Wrangler przestała być modna? A może sukienkę z jedwabiu pochłonęły insekty? Niestety, czasami tak bywa. Z tego powodu z początkiem wakacji należy skorzystać z lipcowych wyprzedaży, które pomogą nam usystematyzować ubrania w szafie. Jednak co w tym roku jest modne?
Read More
Ubrania na różne okazje

Modne ubrania dla mężczyzn na sezon lato 2015

Zmiana pory roku to moment, w którym przemianę przechodzą także nasza garderoba. Pora na przegląd aktualnych trendów w modzie męskiej! Z pewnością bestsellerem sezonu lato 2015 jest widoczny w nowych kolekcjach nurt retroklasyki. Jak sama nazwa wskazuje chodzi o powrót pewnych trendów – nie jest to jakaś nowość, ale w aktualnym sezonie takich ubrań jest nadzwyczaj dużo! Czym charakteryzuje się tegoroczna moda męska?
Read More
Ubrania na różne okazje

Ciuchy zakupione jako wyprzedaż napawają radością bardziej

Moda zmienia się ciągle. Trudno za nią nadążyć. Powinniśmy zdecydować się na swój własny image. Nietuzinkowość zwróci uwagę każdego. W zmierzaniu tą drogą pomoże nam outletowa kolekcja.
Read More