kontakt

kontakt

Myślisz o zabiegu?
Uroda bierze się z wnętrza

Sporo osób tego nie może zrozumieć lub boi się zrozumieć. Psychoterapeuta to normalny lekarz, nie powinno być strachu

Psychoterapeuta to specjalista, lecz nieco inny niż większość, z którymi mamy styczność. To lekarz duszy. Być może umawiamy się na wizytę do niego z objawami fizycznymi, które już w przeszłości zaklasyfikowano jako nie wzbudzające zastrzeżeń i nie wiemy, dlaczego kręci nam się w głowie, dokuczają nam nudności, boli nas głowa. Jeśli to nie są objawy spowodowane przez jakąś chorobę to z reguły oznacza, że podłoże jest psychiczne.
Read More
Myślisz o zabiegu?
Uroda bierze się z wnętrza

Pomoc dla dzieci w szkole i porady psychologiczne dla rodziców

W dzisiejszych czasach w szkołach, zarówno podstawowych jak i ponadgimnazjalnych klasy często odbywają zajęcia ze szkolnym psychologiem. We wszystkich szkołach jest taka osoba, której pracą jest zapewnianie wsparcia młodym osobom.
Read More
Myślisz o zabiegu?
Uroda bierze się z wnętrza

Zbawienne przemiany obyczajowe w naszym świecie powodują stres. Jak sobie z nimi radzić i czy warto skorzystać z porady psychologa ?

Zmienia się nasza rzeczywistość. Zmiany dotyczą prawie wszelkiej dziedziny naszego życia zaczynając od gospodarki, aż po sferę prywatną. Zmieniają się dla przykładu role społeczne. Nie jest dzisiaj niczym wyjątkowym widok młodego ojca ze spacerówką na spacerze czy też na zakupach z dziecinami. Mężczyźni mają identyczne prawo do urlopu tacierzyńskiego jak ich partnerki. Jednym słowem, dzisiejsi faceci często wiedzą jak ważne jest czynne uczestnictwo w oświacie własnych dzieci. Jeszcze generację do tyłu nie było to tak naturalne.
Read More
Myślisz o zabiegu?

Co to jest Theta Healing?|Jak zatroszczyć się o umysł oraz ciało?Czy warto zadbać o rozwój?

Theta Healing jest to potężny system do wykorzystywania w osobistym rozwoju, dający wiedzę i narzędzia do wdrożenia we wszelakich sferach życia. Dla jednostek, które są gotowe oraz zdecydowane, ażeby się rozwijać oraz tworzyć korzystne zmiany w swoim życiu a także życiu innych osób.
Metoda Theta Healing Wrocław oddziałuje na wszystkich poziomach życia, w tym na poziomie: cielesnym, uczuciowym, umysłowym jak też duchowym, usuwając blokady a także przeszkody, które hamują osiągnięcie pełnego potencjału w życiu .
Read More
Wybierasz się na randkę?

Jaka jest miłość na odległość i czy jest właściwie realna? Jak można ją zdefiniować? Czy ma szansę na realizację?

Niezwykle zasadne pytanie, czy miłość na odległość jest sensowna? Można powiedzieć, że jednak nie, ponieważ prawdziwa miłość opiera się na systematycznym spędzaniu ze sobą czasu. Jaki mamy więc związek, gdy widzimy się nie tak często, jak tego pragniemy, ale kiedy jest to możliwe, czy podczas świąt, urlopu w pracy czy wakacji? Można więc stwierdzić, że tego typu miłość jest bez sensu, ale bardziej właściwą odpowiedzią niech pozostanie stwierdzenie, że to zależy.
Read More
Myślisz o zabiegu?

Profesjonalny stomatolog w otoczeniu

Biorąc pod uwagę możności współczesnej stomatologii, istnieje coraz mniej powodów by się obawiać odwiedzin u stomatologa. Wciąż bardziej zaawansowane narzędzia, medykamenty przeciwbólowe jak i wypełnienia gwarantują dostęp do bezstresowych zabiegów.
Read More
Wybierasz się na randkę?

W których miejscach wskazane jest łatwo poznać nowych ludzi?

W minionych niedawno latach niesłychanie znaczna część naszego społeczeństwa zdecydowała się na emigrację. Taki stan myśli bezsprzecznie był podyktowany małym rozwojem gospodarki oraz przeciętnymi płacami, które skutecznie demobilizowały wszystkich przed znalezieniem jakiejkolwiek pracy w kraju. Należy także pewnie przyznać, że w większości byli to ludzie młodzi, którzy zostawili swoje znajomości i wyjechali by godnie żyć.
Read More
Wybierasz się na randkę?

Rozmowy online

Aktualnie sieć WWW pełni bardzo ważną rolę. Umożliwia nie tylko zdobywanie wiedzy i uzyskiwanie aktualnych wiadomości z całej Ziemi w każdej chwili, ale również umożliwia i ułatwia nawiązywanie kontaktów z innymi osobami. Dzięki sieci WWW możliwe stało się na przykład bezproblemowe porozumiewanie się z osobami zamieszkującymi inne kraje, nawet na drugim końcu świata.
Read More
Wybierasz się na randkę?

Duże portale spotkaniowe

Miłości i przyjaźni wyszukują w internecie zarówno emeryci, jak i aktywni zawodowo młodzi ludzie. W polskim internecie, funkcjonuje kilkanaście portali randkowych. Każdego dnia odwiedzają je miliony Polaków. To bezsprzecznie symbol czasu. Coraz więcej aspektów naszego istnienia przeniosło się do internetu, traktujemy sieć jako niezbędne urządzenie i odważnie z niego korzystamy, również do tego, ażeby wyszukać partnera.
Read More