kontakt

kontakt

Myślisz o zabiegu?

Pomoc dla dzieci w szkole i porady psychologiczne dla rodziców

W dzisiejszych czasach w szkołach, zarówno podstawowych jak i ponadgimnazjalnych uczniowie często odbywają lekcje ze szkolnym psychologiem. We wszystkich szkołach jest taka osoba, której obowiązkiem jest zapewnienie wsparcia młodym uczniom.
Read More
Myślisz o zabiegu?

Co to jest Theta Healing?|Jak zatroszczyć się o umysł oraz ciało?Czy warto zadbać o rozwój?

Theta Healing jest to potężny system do wykorzystywania w osobistym rozwoju, dający wiedzę i narzędzia do wdrożenia we wszelakich sferach życia. Dla jednostek, które są gotowe oraz zdecydowane, ażeby się rozwijać oraz tworzyć korzystne zmiany w swoim życiu a także życiu innych osób.
Metoda Theta Healing Wrocław oddziałuje na wszystkich poziomach życia, w tym na poziomie: cielesnym, uczuciowym, umysłowym jak też duchowym, usuwając blokady a także przeszkody, które hamują osiągnięcie pełnego potencjału w życiu .
Read More
Myślisz o zabiegu?

Sporo osób tego nie może zrozumieć lub boi się zrozumieć. Psychoterapeuta to normalny lekarz, nie powinno być strachu

Psychoterapeuta to specjalista, ale trochę odmienny niż większość, z którymi mamy styczność. To lekarz duszy. prawdopodobnie zgłaszamy się do niego z objawami cielesnymi, które już w przeszłości zostały zaklasyfikowane jako normalne i nie jesteśmy pewni, dlaczego kręci nam się w głowie, mamy nudności, boli nas głowa. Jeśli to nie są symptomy spowodowane przez określoną chorobę to zazwyczaj oznacza, że podłoże jest psychiczne.
Read More
Wybierasz się na randkę?

Duże portale spotkaniowe

Miłości i przyjaźni wyszukują w internecie zarówno emeryci, jak i aktywni zawodowo młodzi ludzie. W polskim internecie, funkcjonuje kilkanaście portali randkowych. Każdego dnia odwiedzają je miliony Polaków. To bezsprzecznie symbol czasu. Coraz więcej aspektów naszego istnienia przeniosło się do internetu, traktujemy sieć jako niezbędne urządzenie i odważnie z niego korzystamy, również do tego, ażeby wyszukać partnera.
Read More
Wybierasz się na randkę?

Jaka jest miłość na odległość i czy jest właściwie realna? Jak można ją zdefiniować? Czy ma szansę na realizację?

Niezwykle zasadne pytanie, czy miłość na odległość jest sensowna? Można powiedzieć, że jednak nie, ponieważ prawdziwa miłość opiera się na systematycznym spędzaniu ze sobą czasu. Jaki mamy więc związek, gdy widzimy się nie tak często, jak tego pragniemy, ale kiedy jest to możliwe, czy podczas świąt, urlopu w pracy czy wakacji? Można więc stwierdzić, że tego typu miłość jest bez sensu, ale bardziej właściwą odpowiedzią niech pozostanie stwierdzenie, że to zależy.
Read More
Myślisz o zabiegu?

Profesjonalny stomatolog w otoczeniu

Biorąc pod uwagę możności współczesnej stomatologii, istnieje coraz mniej powodów by się obawiać odwiedzin u stomatologa. Wciąż bardziej zaawansowane narzędzia, medykamenty przeciwbólowe jak i wypełnienia gwarantują dostęp do bezstresowych zabiegów.
Read More
Wybierasz się na randkę?

W których miejscach wskazane jest łatwo poznać nowych ludzi?

W minionych niedawno latach niesłychanie znaczna część naszego społeczeństwa zdecydowała się na emigrację. Taki stan myśli bezsprzecznie był podyktowany małym rozwojem gospodarki oraz przeciętnymi płacami, które skutecznie demobilizowały wszystkich przed znalezieniem jakiejkolwiek pracy w kraju. Należy także pewnie przyznać, że w większości byli to ludzie młodzi, którzy zostawili swoje znajomości i wyjechali by godnie żyć.
Read More
Wybierasz się na randkę?

Rozmowy online

Aktualnie sieć WWW pełni bardzo ważną rolę. Umożliwia nie tylko zdobywanie wiedzy i uzyskiwanie aktualnych wiadomości z całej Ziemi w każdej chwili, ale również umożliwia i ułatwia nawiązywanie kontaktów z innymi osobami. Dzięki sieci WWW możliwe stało się na przykład bezproblemowe porozumiewanie się z osobami zamieszkującymi inne kraje, nawet na drugim końcu świata.
Read More
Myślisz o zabiegu?

Zbawienne przemiany obyczajowe w naszym świecie powodują stres. Jak sobie z nimi radzić i czy warto skorzystać z porady psychologa ?

Odmienia się nasz świat. Odmiany tyczą się praktycznie wszelkiej dziedziny naszego życia zacząwszy od gospodarki, aż po sferę osobistą. Modyfikują się na przykład role społeczne. Nie jest obecnie niczym szczególnym widok młodego mężczyzny ze spacerówką na spacerze czy też na zakupach z maluchami. Mężczyźni mają takie samo prawo do urlopu tacierzyńskiego jak ich partnerki. Jednym słowem, nowocześni mężczyźni w wielu wypadkach wiedzą jak ważne jest aktywne uczestnictwo w oświacie własnych dzieci. Jeszcze generację wstecz nie było to tak normalne.
Read More