mężczyzna w koszulce

Zaznaczyć swoje „ja” nie jest wcale tak ciężko. Konieczny jest właściwy pomysł i troszkę odwagi

Jak uzewnętrznić swoje prawdziwe ja, jak sprawić, żebyśmy byli zauważali ze swoim podejściem do życia? Chybanajskuteczniejszym sposobem jest głośne artykułowanie swoich myśli. Tylko, czy zawsze się to sprawdza?
Continue reading "Zaznaczyć swoje „ja” nie jest wcale tak ciężko. Konieczny jest właściwy pomysł i troszkę odwagi"
piżama

Podczas snu potrzebny jest komfort, więc wybierz odpowiednią piżamę dla każdego członka rodziny

Nocny wypoczynek to czas, gdy organizm człowieka regeneruje się po mozolnym dniu oraz nabiera energii na kolejny. Podczas snu człowiekowi musi być rzeczywiście komfortowo, a na to oddziałuje wiele czynników. Zazwyczaj gdy mówi się o najlepszych warunkach do snu, wspomina się o łożu oraz materacu, jak także o pościeli. Tymczasem nie mniej ważna okazuje się garderoba nocna, w jakiej idzie do łóżka.
Continue reading "Podczas snu potrzebny jest komfort, więc wybierz odpowiednią piżamę dla każdego członka rodziny"
Drużyna Big Star  w  koszulkach z limitowanej kolekcji Euro 2012

Czego nie może zabraknąć w szafie modnego mężczyzny?

Koszulki dla mężczyzn to podstawa każdej stylizacji. Ponadczasowe podkoszulki możemy nosić pojedynczo, ale też zakładane pod rozpinaną koszulę, sweter, a nawet marynarkę. Świetne zarówno do pracy, jak też na wypad z przyjaciółmi czy z partnerką. Na co dzień świetnie sprawdzą się gładkie koszulki z krótkim rękawkiem, najlepiej w niewyzywających barwach. Czerń, brązy i granaty będą znakomicie nadawały się do każdego zestawu.
Continue reading "Czego nie może zabraknąć w szafie modnego mężczyzny?"