kraj

kraj

Wybierasz się na randkę?

Ludzie Polski ruszyli tłumnie zwłaszcza do UK

Po zmianie systemu z socjalistycznego na wolnorynkowy pozmieniało się bardzo dużo. Wcześniej wyjazdy za granicę to była trudna sprawa. Granice były pilnie strzeżone, a Mur Berliński skutecznie rozdzielał dwie części Europy. Po upadku socjalizmu nastały zmiany, a po wejściu Polski do Unii Europejskiej rozpoczęło się na wszechstronną skalę otwieranie granic innych członkowskich państw. Polacy ruszyli żwawo, szczególnie do UK.
Read More
Wybierasz się na randkę?

Polonia w miejscowości Edynburg

Edynburg jest stolicą Szkocji oraz jej najważniejszym ośrodkiem kulturalnym, edukacyjnym oraz gospodarczym. Usytuowany jest na niesłychanie malowniczym terenie na siedmiu wzgórzach.
Read More
Wybierasz się na randkę?

Za granicami naszego kraju też możesz odnaleźć swoją drugą połówkę

W roku 2004, kiedy nasz kraj wszedł do Unii Europejskiej i wiele państw otwarło rynek pracy dla naszych rodaków, rozpoczęła się emigracja zarobkowa, trwająca do dnia dzisiejszego.
Read More
Wybierasz się na randkę?

Jak funkcjonują rodacy w innych krajach

Jeżeli mieszkasz za granicą, wtedy bez wątpienia świetnie wiesz, jak to jest tęsknić za swoim krajem. Powodów, dla których emigrujemy z Polski do obcych krajów, jest naprawdę dużo – zwykle jednakże zostawiamy w ojczyźnie swoich znajomych, za którymi później bardzo tęsknimy. Kiedy wyjeżdżasz za granicę na przykład z narzeczoną, wówczas nie jest aż tak źle – przecież masz przy sobie swoich bliskich, co zdecydowanie pozwala na lepsze zniesienie rozłąki z innymi osobami.
Read More
ABC makijażu i manicure
Jakim zabiegom kosmetycznym warto się poddać?
Kosmetyki tylko najlepszej jakości

Bez komfortowych kwater odpoczynek się nie uda, więc z odpowiednim wyprzedzeniem zaplanuj, gdzie się zatrzymasz

To nieważne, w którym rejonie Polski przewidujesz odpoczynek, w każdym przypadku trzeba zadbać o wygodne pokoje lub domki. To miejsca, w których spędza się podczas pobytu dużo czasu, więc warto dołożyć starań, by były nie tylko ładne, ale też wygodnie zaprojektowane i zlokalizowane w dogodnym punkcie.
mikołajki noclegi

Autor: Becks
Źródło: http://www.flickr.com

Wyjedź na Mazury – to naprawdę wspaniałe miejsce

Read More
Wybierasz się na randkę?

Coraz częściej udajemy się nad polskie morze. Jakie są najważniejsze tego powody? Jakie miejsca dobrze polecić?

W każdym roku miejscowości nadmorskie przeżywają oblężenie. Ale nie zawsze tak to wyglądało. Parę lat temu zdarzało się tak, że wiele osób wyjeżdżało do innych krajów zamiast nad Bałtyk, lecz aktualnie, jak się wydaje, znów cenimy nasze piękne morze.
Read More