kurtka

kurtka

Ubrania na różne okazje

Wypatrujesz doskonałego kurtki? Sklep Helikon to dla Ciebie!

Wybierasz się w góry, nad staw, lub w pewne inne lokalizację, gdzie masz wiedzę, że przyda Tobie się wierzchnie okrycie? A być może wypatrujesz czegoś na każdy dzień? bluza softshell jest dla Was!
Read More
Ubrania na różne okazje

Nadciągający okres nakłania do kupna ciepłej kurtki – the North face outlet czy kurtki zimowe Columbia?

Okres zimowy dla wielu osób jest najbardziej nieprzyjemnym terminem w roku. Ciągły chłód i plucha nie sprzyjają w dziennym życiu. Szczególnie obywatele miast nie przepadają za tą porą i w każdy wykonalny sposób unikają wychodzenia na zewnątrz. Nie sposób jednak zapomnieć o wszystkich wielbicielach sportów zimowych, którzy dosłownie nie mogą doczekać się zainicjowania sezonu i pierwszego zjazdu na nartach.
Read More
Ubrania na różne okazje

Składnice harcerskie to miejsca dobre nie tylko dla harcerzy, powinni je odwiedzać też miłośnicy turystyki

Miejsca, w których jeszcze w czasach PRL zaopatrywali się harcerze, zawsze przyciągały ludzi nie związanych z tym ruchem. Można było w nich nabyć sporo przydatnych towarów, jeżeli wybieraliśmy się na dłuższą wędrówkę albo obóz. Składnice harcerskie zachowały się do teraz i dość dobrze prosperują.
Read More
Ubrania na różne okazje

O jakiego rodzaju dodatkach warto pamiętać latem? W czym będziemy prezentować się pięknie?

Lato to ten czas, kiedy sporo osób zmienia troszkę swój image na taki bardziej letni. W codziennych kreacjach pojawiają się ciuchy oraz dodatki, jakich nie widujemy na ulicach w zimniejszych porach roku. Na jakiego rodzaju rzeczy warto zwrócić uwagę, kiedy chodzi o wakacyjny strój?
Read More
Ubrania na różne okazje

Kurtki skórzane są w każdym sezonie modne

Skórzana kurtka to podstawa w szafie osób interesujących się modą. Nie ma co zastanawiać się czy warto , ponieważ będzie nam służyć latami. Jest tak uniwersalna, że może pełnić funkcję żakietu! Ponadczasowa, klasyczna, czy można chcieć więcej? Kurtka skórzana sprawdzi się w każdych okolicznościach.
Read More
Ubrania na różne okazje

Szukamy dobrej kurtki na pobyt w górach

W zimą, kiedy temperatury osiągają bardzo niskie wartości, niezmiernie istotny jest właściwy ubiór. Nikt nie chce przecież marznąć zawsze kiedy wychodzi na zewnątrz na spacer bądź też w drodze po zakupy czy też na uczelnię.
Read More