manicure

manicure

Jakim zabiegom kosmetycznym warto się poddać?
Myślisz o zabiegu?

Jak odpowiednio przygotować ciało do opalania w solarium? Kilka sposobów, aby nie zrobić sobie krzywdy

Wielu ludzi czuje się lepiej, kiedy skóra złapie promienie słońca i zrobi się bardziej brązowa. Oprócz tego, że zyska ładny odcień, po prostu nierzadko lubimy trochę się rozgrzać i czujemy się wtedy zdecydowanie lepiej. Jak jednak wiadomo takie praktyki nie są umożliwiane przez cały czas, dlatego też korzystamy także z solarium. Taka metoda opalania nie jest uważana za najzdrowszą, jeżeli mimo to się na nią zdecydujemy, warto się wiedzieć, jak bezpiecznie przygotować się do tej wizyty praz jakich praktyk unikać, aby nie zrobić sobie krzywdy.
Read More
ABC makijażu i manicure
Jakim zabiegom kosmetycznym warto się poddać?

Jak przełamać stereotypy na temat męskich wyborów czyli co może robić prawdziwy mężczyzna w gabinecie kosmetycznym.

O tym, że mężczyźni całkowicie odmiennie będą dbać o swój wizerunek wiadomo nie od dzisiaj. I nie od dzisiaj w społeczeństwie panuje przekonanie, że niektóre zabiegi upiększające i poprawiające urodę przeznaczone są jedynie dla pań. Dla wielu osób już tylko myśl o wizycie mężczyzny w gabinecie kosmetycznym może się wydać nieco śmieszna, a tym bardziej udawanie się przez niego regularnie na najróżniejsze zabiegi.
Read More
ABC makijażu i manicure
Jakim zabiegom kosmetycznym warto się poddać?

Zadbaj o siebie i odszukaj polecany salon urody

Współcześnie praktycznie każda kobieta świetnie wie, że aby podobać się mężczyznom, trzeba o siebie mocno dbać. Kiedy zastanawiasz się, w jaki sposób możesz poprawić swój wygląd, wtedy odpowiedź jest niemalże tylko jedna – z pewnością powinnaś udać się do salonu kosmetycznego, gdzie profesjonalna osoba powie Ci, co i w jaki sposób możesz poprawić w swoim wyglądzie.
Read More
ABC makijażu i manicure

W jaki sposób modnie ozdobić paznokcie?

Barwne paznokcie to doskonały dodatek do interesującej kreacji. Paznokcie mogą tylko dodawać nieco czaru, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by stanowiły również dzieło sztuki same w sobie. W końcu nie trzeba wciąż ozdabiać paznokci w podobny sprawdzony sposób. Spróbuj czegoś nowego, a zobaczysz, jak wiele potrafią one zrobić dla całej kreacji. Które ciekawe pomysły na paznokcie możesz wykorzystać, aby osiągnąć ten cel?
Read More