solarium - łóżko

Jak odpowiednio przygotować ciało do opalania w solarium? Kilka sposobów, aby nie zrobić sobie krzywdy

Wielu ludzi czuje się lepiej, gdy skóra złapie promienie słońca i stanie się bardziej brązowa. Oprócz tego, że zyska ładny odcień, po prostu nierzadko lubimy trochę się wygrzać i czujemy się wówczas zdecydowanie lepiej. Co jednak oczywiste takie praktyki nie są umożliwiane przez cały czas, dlatego też korzystamy także z solarium. Ta metoda opalania nie jest uważana za najlepszą, jeśli pomimo to się na nią zdecydujemy, powinno się mieć świadomość, jak prawidłowo przygotować się do tej wizyty praz czego unikać, aby nie zrobić sobie krzywdy.
Continue reading "Jak odpowiednio przygotować ciało do opalania w solarium? Kilka sposobów, aby nie zrobić sobie krzywdy"
Zabieg dla mężczyzny

Jak przełamać stereotypy na temat męskich wyborów czyli co może robić prawdziwy mężczyzna w gabinecie kosmetycznym.

O tym, że panowie zupełnie inaczej dbają o swój wygląd nie od dzisiaj się wie. I nie od dnia dzisiejszego w społeczeństwie jest przekonanie, że pewne upiększające i pielęgnujące zabiegi przeznaczone są jedynie dla pań. Dla wielu osób już tylko myśl o wizycie mężczyzny w gabinecie kosmetycznym będzie się wydawała śmieszna, a tym bardziej udawanie się przez niego systematycznie na najróżniejsze zabiegi.
Continue reading "Jak przełamać stereotypy na temat męskich wyborów czyli co może robić prawdziwy mężczyzna w gabinecie kosmetycznym."
Lakiery do paznokci, manicure

W jaki sposób modnie ozdobić paznokcie?

Kolorowe paznokcie to idealny dodatek do ciekawej kreacji. Paznokcie są w stanie jedynie dodawać uroku, jednak jednak możliwe, że będą stanowiły także dzieło sztuki same w sobie. Przecież nie musisz wciąż malować paznokci w podobny sprawdzony sposób. Spróbuj czegoś nowego, a zobaczysz, jak wiele potrafią one zdziałać dla całej kreacji. Jakie ciekawe pomysły na paznokcie warto wykorzystać, żeby osiągnąć ten cel?
Continue reading "W jaki sposób modnie ozdobić paznokcie?"
images

Zadbaj o siebie i odszukaj polecany salon urody

Obecnie chyba każda kobieta dobrze wie, że aby podobać się facetom, należy o siebie bardzo dbać. Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób możesz polepszyć swój wygląd, wówczas odpowiedź jest praktycznie tylko jedna – z pewnością powinnaś udać się do salonu kosmetycznego, gdzie profesjonalna osoba powie Ci, co i w jaki sposób możesz ulepszyć w swoim wyglądzie.
Continue reading "Zadbaj o siebie i odszukaj polecany salon urody"