masażysta

masażysta

Myślisz o zabiegu?

Chciałbyś się rozluźnić? Spróbuj fachowy masaż

Pomyśl o sobie, zatrzymaj sięnatrochę, żeby się wyluzować! Wykonaj kilka ćwiczeń, ale nie przesadź, bo możesz złapać uraz lub nabawić się przykrych zakwasów. No właśnie… Jak się do tego przygotować? Jak poczuć się lepiej, nie mieć zakwasów, niespocić się zanadto, ale być w zrelaksowanym i gotowym do nowych, życiowych wyzwań. Odpowiedzią jest mistrzowski masaż.
Read More
Myślisz o zabiegu?

Czy faktycznie masaż to ciekawe zajęcie?

Mężczyzna, który potrafi bardzo dobrze masować z pewnością nie może skarżyć się na dwie rzeczy. Zatem na niemało pracy, ale także na powodzenie u pań pewnie nie musi za bardzo narzekać. Raczej męski początek tekstu i tak nie sugeruje, że wyłącznie faceci są w stanie masować. Dane nie są do końca jasne, ale akurat w owej branży raczej większość stanowią kobiety. I bardzo dobrze. A więc omówmy kilka aspektów związanych z masażem.
Read More
Jakim zabiegom kosmetycznym warto się poddać?

Największe dobre strony zostania masażystą

Któż raz na jakiś czas nie marzy o dobrym masażu? Akurat wśród Polaków masaż relaksacyjny, z różnych powodów nie jest bardzo popularny. Jednakże w przypadku masażu leczniczego niewątpliwie jest sporo lepiej! A zresztą znaczenie masażu wzrasta w szybkim tempie, toteż można śmiało powiedzieć, że wreszcie masaż nie jest mega niszową „rozrywką”. A więc: sensownym wyjściem wydaje się to, aby postarać się o bycie masażystą. Zapewne dla wielu ludzi praca masażysty nie jest wymarzona, lecz są różne aspiracje. W uproszczeniu – masażyści w naszym kraju nie mają źle.
Read More
Myślisz o zabiegu?

Masaż Shantala – czym właściwie się odróżnia oraz gdzie poznasz jego tajniki?

Wiesz coś na temat masażu Shantala? To hinduski masaż dla niemowląt, który staje się coraz bardziej popularny także na polskim gruncie. Wielu rodziców jest zaciekawionych, w jaki sposób masować delikatne ciałko swojego maluszka i czy to faktycznie daje oczekiwane wyniki?
Read More
Myślisz o zabiegu?

Na różnorodne bóle i nieprzyjemności najbardziej korzystny jest masaż. Czy wiesz, jak wiele jest metod, aby zrobić dobry masaż?

Pomyśl o sobie, zatrzymaj sięnatrochę, ażeby się wyluzować! Wykonaj kilka ćwiczeń, ale nie przesadzaj, bo możesz złapać kontuzję lub nabawić się denerwujących zakwasów. No właśnie… Jak się do tego przygotować? Jak poczuć się korzystniej, nie mieć zakwasów, nieprzemęczyć się za bardzo, ale być w idealnie rozluźnionym i gotowym do nowych, życiowych wyzwań. Odpowiedzią jest zawodowy masaż.
Read More