Masaż Shantala – czym właściwie się odróżnia oraz gdzie poznasz jego tajniki?

Słyszałeś o masażu Shantala? To hinduski masaż dla niemowlaków, który robi się coraz bardziej popularny również na polskim gruncie. Wielu rodziców jest zaciekawionych, w jaki sposób rozmasowywać delikatne ciałko swojego maluszka i czy to naprawdę przynosi pożądane efekty?
Continue reading "Masaż Shantala – czym właściwie się odróżnia oraz gdzie poznasz jego tajniki?"
masaż

Chciałbyś się rozluźnić? Spróbuj fachowy masaż

Pomyśl o sobie, odpocznijnachwilę, ażeby się wyluzować! zrób kilka ćwiczeń, ale nie przesadzaj, bo możesz złapać kontuzję lub nabawić się przykrych zakwasów. No właśnie… Jak się do tego przygotować? Jak poczuć się korzystniej, nie mieć zakwasów, nieprzemęczyć się zanadto, ale być w odprężonym i chętnym do nowych, życiowych wyzwań. Odpowiedzią jest profesjonalny masaż.
Continue reading "Chciałbyś się rozluźnić? Spróbuj fachowy masaż"
Sauna latem? – Jak najbardziej!

Czy faktycznie masaż to ciekawe zajęcie?

Facet, który umie świetnie masować bez wątpienia nie powinien uskarżać się na dwie rzeczy. Czyli na sporo pracy, lecz także na powodzenie u pań pewnie nie musi zbytnio narzekać. Typowo męski początek tekstu tak czy siak nie śmie sugerować, że tylko faceci mogą masować. Dane nie są jasne, lecz akurat w tej branży w zasadzie zdecydowaną większość stanowią panie. I bardzo dobrze. W takim razie omówmy kilka zagadnień związanych z masowaniem.
Continue reading "Czy faktycznie masaż to ciekawe zajęcie?"
stół do masażu

Największe dobre strony zostania masażystą

Któż co jakiś czas nie marzy o leczniczym masażu? Akurat w Polsce masaż relaksacyjny, z wiadomych przyczyn raczej nie jest przesadnie popularny. Jednak w przypadku masażu leczniczego z pewnością jest dużo lepiej! Zresztą popularność masażu wzrasta nieustannie, a więc można śmiało powiedzieć, że nareszcie masaż nie jest mega niszową „rozrywką”. Czyli: interesującym wyjściem wydaje się to, aby starać się o bycie masażystą. Pewnie dla wielu osób praca masażysty nie jest pracą marzeń, lecz są bardzo różne aspiracje. W uproszczeniu – masażyści w Polsce naprawdę nie mają aż tak kiepsko.
Continue reading "Największe dobre strony zostania masażystą"
masaż

Na różnorodne bóle i nieprzyjemności najbardziej korzystny jest masaż. Czy wiesz, jak wiele jest metod, aby zrobić dobry masaż?

Pomyśl o sobie, przystańnatrochę, aby się wyluzować! zrób kilka ćwiczeń, ale nie przesadź, bo możesz złapać kontuzję lub nabawić się denerwujących zakwasów. No właśnie… Jak się do tego przygotować? Jak poczuć się lepiej, nie mieć zakwasów, nieprzemęczyć się nazbyt, ale być w idealnie rozluźnionym i gotowym do nowych, życiowych wyzwań. Odpowiedzią jest wysokiej klasy masaż.
Continue reading "Na różnorodne bóle i nieprzyjemności najbardziej korzystny jest masaż. Czy wiesz, jak wiele jest metod, aby zrobić dobry masaż?"