nauka

nauka

Myślisz o zabiegu?

Trendy w stomatologii

W każdym zawodzie niezwykle istotne jest zdobywanie nowych umiejętności i nieustanne dokształcanie się. W szczególności, jeśli uprawiamy zawód, gdzie następuje nieustanny rozwój metod i technologii, jak choćby stomatologia. Powinniśmy przeznaczyć letnie miesiące na poszukanie dla siebie interesujących szkoleń i kursów.
Read More
Myślisz o zabiegu?

Diametralnie inne niż dotychczas oblicze okulistyki

Nauka nieustannie idzie do przodu. Pojawiają się nowe leki na choroby, które całkiem do niedawna były nieuleczalne. Kosmetyka estetyczna rozwija się w szybkim tempie – zabiegi przeprowadzane przez wyspecjalizowanych kosmetologów wyparły kosztowne operacje. Również na rynku okulistyki cały czas coś się dzieje. Pojawiają się zupełnie nowe możliwości polepszenia naszego wzroku, a co za tym idzie, również komfortu życia.
Read More
Myślisz o zabiegu?

Wady oczu i ich korekcja u starszych

Ówcześnie każdy z nas, członków nowoczesnego społeczeństwa, zobowiązany jest spędzać mniej więcej kilka godzin na dobę przed ekranem komputera lub telewizora. To z kolei w oczywisty sposób wpływa na kondycję naszego wzroku, który jest niezwykle wadliwy i czuły.
Read More
Myślisz o zabiegu?

Zadbaj o swoje serce

Serce mamy tylko jedno. Choć wrażliwe na życiowe bolączki, do których zaliczyć można dolegliwości, jak i zawody sercowe, pulsuje w najlepsze i nie zamierza przystopować. Co jednak, kiedy coś zaczyna się dziać, coś co nas niepokoi, coś niepokojącego, szkodzącemu naszemu poczuciu bezpieczeństwa? początkowo stosujemy własne znane metody: zioła na ukojenie, trochę ruchu, gdy to nie pomaga z trwogą łapiemy się za serce i idziemy do specjalisty – kardiologa.
Read More