szpital

Zadbaj o swoje serce

Serce mamy tylko jedno. chociaż nieodporne na życiowe zmartwienia, do jakich zaliczyć można schorzenia, jak i zawody uczuciowe, pulsuje w najlepsze i nie planuje się zatrzymać. Co jednak, gdy coś zaczyna się dziać, coś co nas martwi, coś nienaturalnego, szkodzącemu naszemu bezpieczeństwu bezpieczeństwa? początkowo zastosowujemy własne znane sposoby: zioła na ukojenie, ciut ruchu, gdy to nie pomaga z trwogą chwytamy się za serce i idziemy do specjalisty – kardiologa.
Continue reading "Zadbaj o swoje serce"
dentysta w pracy

Trendy w stomatologii

W każdej profesji niezwykle istotne jest przyswajanie nowych umiejętności i bezustanne poszerzanie wiedzy. Zwłaszcza, jeśli uprawiamy zawód, gdzie następuje ciągły postęp, jak choćby stomatologia. Dobrze jest wykorzystać letnie miesiące na wyszukanie dla siebie ciekawych szkoleń i kursów.
Continue reading "Trendy w stomatologii"
optyk

Diametralnie inne niż dotychczas oblicze okulistyki

Nauka nieustannie idzie na przód. Dostępne są nowe leki na schorzenia, które jeszcze do niedawna były nieuleczalne. Kosmetyka estetyczna rozbudowuje się w znacznym tempie – zabiegi przeprowadzane przez wyspecjalizowanych kosmetologów zastąpiły skomplikowane operacje. Także na rynku okulistyki nieustannie coś się zmienia. Odkrywane są zupełnie nowe możliwości poprawy naszego wzroku, a co za tym idzie, także wygody życia.
Continue reading "Diametralnie inne niż dotychczas oblicze okulistyki"