wzrok, okulary, badanie

Wady oczu i ich korekcja u starszych

W dzisiejszych czasach każdy z nas, członków nowoczesnego społeczeństwa, przyzwyczajony jest spędzać mniej więcej kilka godzin na dobę przed monitorem komputera lub telewizora. To następnie zdecydowanie wpływa na stan naszego wzroku, który jest niesamowicie niedoskonały i czuły.
Continue reading "Wady oczu i ich korekcja u starszych"
optyk

Diametralnie inne niż dotychczas oblicze okulistyki

Nauka nieustannie idzie na przód. Dostępne są nowe leki na schorzenia, które jeszcze do niedawna były nieuleczalne. Kosmetyka estetyczna rozbudowuje się w znacznym tempie – zabiegi przeprowadzane przez wyspecjalizowanych kosmetologów zastąpiły skomplikowane operacje. Także na rynku okulistyki nieustannie coś się zmienia. Odkrywane są zupełnie nowe możliwości poprawy naszego wzroku, a co za tym idzie, także wygody życia.
Continue reading "Diametralnie inne niż dotychczas oblicze okulistyki"
szpital

Zadbaj o swoje serce

Serce posiadamy tylko jedno. Choć podatne na egzystencjalne bolączki, do których zaliczyć można schorzenia, oraz zawody uczuciowe, pulsuje w najlepsze i nie zamierza przystopować. Co jednak, kiedy coś zaczyna się dziać, coś co nas niepokoi, coś nieznanego, zagrażającemu naszemu bezpieczeństwu bezpieczeństwa? początkowo stosujemy własne znane metody: zioła na uspokojenie, trochę ruchu, gdy to nie skutkuje z przestrachem chwytamy się za serce i idziemy do lekarza – kardiologa.
Continue reading "Zadbaj o swoje serce"
dentysta w pracy

Trendy w stomatologii

W każdym zawodzie niezwykle ważne jest przyswajanie nowych umiejętności i bezustanne poszerzanie wiedzy. Zwłaszcza, jeżeli uprawiamy zawód, gdzie następuje nieustanny postęp, jak na przykład stomatologia. Powinniśmy wykorzystać letnie miesiące na wyszukanie dla siebie interesujących szkoleń i kursów.
Continue reading "Trendy w stomatologii"