psycholog

Jakie ma objawy nagłe zatrzymanie krążenia?

Ludzie, którzy mają problemy z sercem bez wątpienia wiedzą o tym, iż nagłe zatrzymanie bicia tego narządu może przytrafić się w każdym momencie. Jest to szczególnie możliwe wówczas, gdy następuje wzmożony wysiłek fizyczny bądź też stres. Powinniśmy pamiętać o tym, że zatrzymanie serca nie zawsze musi oznaczać zawał.
Continue reading "Jakie ma objawy nagłe zatrzymanie krążenia?"
nogi

Co to są haluksy i jak je leczyć?

Każdy z nas chciałby mieć zdrowe, zadbane nogi. W głównej mierze w miesiącach letnich, gdy zazwyczaj nosimy niezakrywające stopy buty pragniemy, by wyglądały w nich one niezawodnie. Niestety tak jak wszystkie inne części naszego ciała, tak i stopy mogą cierpieć na różne choroby czy ulec zniekształceniu. Jednym z bardzo częstych kłopotów zarówno kobiet, jak i mężczyzn, są haluksy. Co to właściwie są haluksy?
Continue reading "Co to są haluksy i jak je leczyć?"
pasożyt malarii

W którym miejscu zrobić testy na pasożyty

W dwudziestym pierwszym wieku problemem niepokojącym wielu ludzi są różnego rodzaju schorzenia. Aby możliwa była skuteczna terapia, absolutnie potrzebna jest odpowiednia diagnostyka. Na szczęście współczesna medycyna pozwala na wykonanie dziesiątek testów podczas chociażby rutynowego pobrania próbek krwi, a jest to zaledwie jeden z wielu innych możliwych do przeprowadzenia testów.
Continue reading "W którym miejscu zrobić testy na pasożyty"
Mężczyzna

Jakie są szanse na to, żeby polepszyć swój wygląd w gabinetach oferujących zabiegi kosmetyczne.

Szybko mijający czas niestety nie obchodzi się z naszymi organizmami łagodnie. Jeżeli dołoży się jeszcze stresujący tryb życia, mało odpoczynku i nieodpowiednią dietę, to w którymś momencie zaczynają być coraz bardziej widoczne Objawy starzenia.
Continue reading "Jakie są szanse na to, żeby polepszyć swój wygląd w gabinetach oferujących zabiegi kosmetyczne."
lekarze z kliniki

Gdzie skorzystać z dobrych usług lekarskich?

Nikomu nie trzeba raczej nawet wspominać, że korzystanie z rozmaitych, specjalistycznych usług medycznych może być czasami bardzo ważne dla każdego z nas. Przecież praktycznie tylko dzięki temu jesteśmy w stanie nieustannie kontrolować ogólny stan naszego zdrowia, co z kolei daje nam pewność co do tego, że skutecznie unikamy jakichkolwiek groźnych chorób.
Continue reading "Gdzie skorzystać z dobrych usług lekarskich?"