dentysta w pracy

Rola zdrowia osoby w codziennym funkcjonowaniu. Jak zadbać zarówno o swoją kondycję fizyczną, jak też psychiczną?

Niewątpliwie faktem jest to, że stan naszego zdrowia ma zasadniczy wpływ na wszelkie inne aspekty naszego życia. Niestety, ale jeżeli dana osoba boryka się z ciężką chorobą, to ma ona także poważne problemy z pełnym, radosnym korzystaniem z życia. Nasze możliwości są w takim wypadku ograniczone, gdyż nie możemy całościowo realizować swoich życiowych celów. W pewnych sytuacjach niemożliwe jest nawet realizowanie podstawowych czynności, jak np. czyszczenie zębów czy ubieranie się.
Continue reading "Rola zdrowia osoby w codziennym funkcjonowaniu. Jak zadbać zarówno o swoją kondycję fizyczną, jak też psychiczną?"

Pragniesz zaszaleć? Postaw na soczewki, jakie zmieniają kolor tęczówki!

W dzisiejszych czasach dużo osób ma szkopuły ze wzrokiem. Jest to podyktowane szczególnie czytaniem przy sztucznym świetle oraz używaniem komputera przez długie godzin. Jeśli wydaje Ci się, iż od pewnego czasu słabiej widzisz, obrazy się rozmazują i nie możesz wyczytać tego co jest napisane na różnorodnych plakatach, to znak że jak najszybciej powinnaś się wybrać do okulisty.
Continue reading "Pragniesz zaszaleć? Postaw na soczewki, jakie zmieniają kolor tęczówki!"

Co wykonać, gdy waga pokazuje Tobie język?

Z jakiego powodu to lustro tak mnie nie lubi? Wszakże czyszczę je cyklicznie i wcale nie rozbiłam żadnego z jego krewnych. Oraz ponadto ta waga…Traktuje mnie jak jakiegoś słonia bądź innego wieloryba.
Jeśli tego kalibru myśli coraz bardziej przebiegają Tobie przez głowę, możesz wykonać parę rzeczy.
Continue reading "Co wykonać, gdy waga pokazuje Tobie język?"
napis miłość - love

W jaki sposób znaleźć miłość w sieci?Przeczytaj!

Czy w czasach w których samodzielność i niezależność należą do najwyżej cenionych cech, związek z drugą osobą jest niezbędny by być w pełni szczęśliwym? Jak najbardziej! Można samodzielnie piąć się po drabinie kariery, można realizować się, odwiedzać najwspanialsze zakątki świata.
Continue reading "W jaki sposób znaleźć miłość w sieci?Przeczytaj!"
zakochani

Poszukiwanie sympatii – o czym zdecydowanie trzeba pamiętać

W dwudziestym pierwszym wieku, w epoce łatwego dostępu do olbrzymiej rzeszy innych osób i częstego nawiązywania znajomości wydawałoby się że poznanie kogoś ciekawego nie musi stanowić problemów. Jednakże okazuje się, iż singli z wyboru zupełnie nie ma aż tak dużo; różne powody sprawiają, że znalezienie fascynującej partnerki lub partnera – lub także kandydatów na „coś więcej” – nie jest te łatwe.
Continue reading "Poszukiwanie sympatii – o czym zdecydowanie trzeba pamiętać"