mężczyzna, samochód

Pan atrakcyjny to mężczyzna schludny. W zgodzie z tymi kanonami panowie dbają o siebie z roku na rok coraz bardziej i to widać. To się komplementuje.

Szablon mężczyzny pachnącego dobrą wodą i odpowiednio ubranego jako interesującego już dawno odszedł w zapomnienie. Teraz to nie starczy, aby w oczach płci przeciwnej zdobyć uznanie.
Continue reading "Pan atrakcyjny to mężczyzna schludny. W zgodzie z tymi kanonami panowie dbają o siebie z roku na rok coraz bardziej i to widać. To się komplementuje."
mężczyzna, facet

Męska pielęgnacja buzi – sporo nowości dostępnych na rynku kosmetyków

Troska o własną cerę jest równie istotne dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Codzienna toaleta przed wyjściem do pracy prezentuje się podobnie, bo dla obu płci wygląd na obecną chwilę ma ogromne znaczenie. W zestawieniu do uprzednich dekad ogromnie się to zmieniło, albowiem kiedyś panowie korzystali tylko z podstawowych akcesoriów do golenia.
Continue reading "Męska pielęgnacja buzi – sporo nowości dostępnych na rynku kosmetyków"
mężczyzna w okularach z zarostem

Odpowiednie kosmetyki do golenia, które przydadzą się każdemu mężczyźnie

Panowie muszą nie zapominać o tym, że jeżeli nie chcą zapuścić brody, to muszą się golić. Choć ci, którzy zapuszczają też powinni w jakiś sposób zapanować nad swoim zarostem. Nie są to rzeczy proste, ale jeśli się mocno chce to damy radę.
Continue reading "Odpowiednie kosmetyki do golenia, które przydadzą się każdemu mężczyźnie"
images

Obuwie Venezia może nas zadziwić swoją niską kwotą

Kiedy czeka nas istotna uroczystość, na której musimy pojawić się w gustownym stroju, to warto zadbać o to, żeby posiadać na sobie odpowiednie buty. Wygodne, eleganckie, zrobione ze skóry, będą wspaniale pasowały do każdej stylizacji, a co się z tym wiąże, będą również idealnie ją wykańczały. Dlatego trzeba sprawdzić w jakiej kwocie jest nam proponowane obuwie Venezia, które cechuje się najlepszą jakością.
Continue reading "Obuwie Venezia może nas zadziwić swoją niską kwotą"