Kuracja kosmetyczna

Ubytek czasu potrafi być niebywale widoczny. Jak temu zapobiec?

Wraz z ubytkiem lat o wiele bardziej można zauważyć starzenie się na naszej skórze. Głównie narażona na to jest nasza skóra twarzy. Czy jednak da się wstrzymać w jakiś sposób ten proces? W dalszej części tekstu kilka interesujących alternatyw dla ubytku lat.
Continue reading "Ubytek czasu potrafi być niebywale widoczny. Jak temu zapobiec?"
biust, kobieta

Powiększanie piersi przy pomocy

Powiększanie biustu własną tkanką tłuszczową stanowi alternatywę dla implantów z silikonu. Jest to metoda powiększenia piersi, która charakteryzuje się mniejszą ingerencją w organizm kobiety, toteż mówi się, iż jest to nieinwazyjne powiększanie piersi. Niestety, choć znane są badania naukowe potwierdzające bezpieczeństwo jak też efektywność powiększania piersi tym sposobem, niemożliwe jest jednoznaczne stwierdzenie, czy jego zalety są wystarczające, by zapomnieć o ryzyku, które niesie ze sobą zabieg.
Continue reading "Powiększanie piersi przy pomocy"
budżet

O jakich sprawach należy wiedzieć, kupując właściwą bieliznę na każdą okazję? Gdzie nie nabywać biustonoszy?

Zakupy w odzieżowych sklepach to dla sporej liczby przedstawicielek płci pięknej jedna z najbardziej ulubionych czynności. Jednak nawet najbardziej kosztowna oraz najśliczniejsza sukienka nie będzie leżała właściwie, jeżeli nie wspomnimy o właściwej bieliźnie.
Continue reading "O jakich sprawach należy wiedzieć, kupując właściwą bieliznę na każdą okazję? Gdzie nie nabywać biustonoszy?"
Nocna bielizna

I nie wódź na pokusę – czyli seksowna bielizna dla pani

Piękna kobieta to nie tylko kobieta dbająca o siebie, ale również stosownie ubrana. I nie idzie w tym przypadku jedyni o ubiór na co dzień, ale także właściwie dopasowaną bieliznę. Wiele pań nie uświadamia sobie, jakie bielizna – szczególnie sexi bielizna – może zdziałać cuda. Nieważne czy mamy doskonałą figurę, czy mogłaby być nieco lepsza – sexowna bielizna na niejednej pani wygląda fantastycznie i sprawia, że czuje się ona piękna.
Continue reading "I nie wódź na pokusę – czyli seksowna bielizna dla pani"
medycyna

W jaki sposób błyskawicznie pożegnać się z kompleksami? Krótki poradnik dla każdej dziewczyny

Każda z pań ma jakieś kompleksy. Często są to odstające uszy, zbyt duży nos lub krzywe nogi. Lista z rzeczami, jakie chętnie byśmy wyeliminowały mogłaby mieć kilkaset stron i na pewno nie wyczerpałaby tematu. Na szczęście mamy możliwość pracowania nad swoim wyglądem. Niewielkie zmiany mogą przynieść wspaniały rezultat.
Continue reading "W jaki sposób błyskawicznie pożegnać się z kompleksami? Krótki poradnik dla każdej dziewczyny"