biust, kobieta

Powiększanie piersi przy pomocy

Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową stanowi alternatywę dla implantów silikonowych. To metoda powiększenia piersi, która cechuje się mniejszą ingerencją w organizm kobiety, stąd mówi się, iż jest to nieinwazyjne powiększanie piersi. Niestety, choć znane są naukowe badania potwierdzające bezpieczeństwo oraz skuteczność powiększania biustu tym sposobem, niemożliwym jest jednoznaczne stwierdzenie, czy jego atuty są wystarczające, aby zapomnieć o ryzyku, które niesie z sobą zabieg.
Continue reading "Powiększanie piersi przy pomocy"
Nocna bielizna

I nie wódź na pokusę – czyli seksowna bielizna dla pani

Piękna kobieta to nie tylko kobieta zadbana, ale również stosownie ubrana. I nie chodzi w tym przypadku tylko o strój na co dzień, ale także odpowiednio dobraną bieliznę. Sporo kobiet nie zdaje sobie sprawy, jakie bielizna – zwłaszcza sexi bielizna – potrafi zdziałać cuda. Nieważne czy mamy doskonałą sylwetkę, czy mogłaby być nieco lepsza – sexowna bielizna na każdej pani prezentuje się bajecznie i sprawia, że czuje się ona wyjątkowa.
Continue reading "I nie wódź na pokusę – czyli seksowna bielizna dla pani"

O jakich sprawach należy wiedzieć, kupując właściwą bieliznę na każdą okazję? Gdzie nie nabywać biustonoszy?

Kupowanie rzeczy w odzieżowych sklepach to dla sporej liczby pań jedna z ulubionych czynności. Jednak nawet najbardziej kosztowna oraz najśliczniejsza suknia nie będzie dobrze leżała, jeżeli nie wspomnimy o właściwej bieliźnie.
Continue reading "O jakich sprawach należy wiedzieć, kupując właściwą bieliznę na każdą okazję? Gdzie nie nabywać biustonoszy?"
medycyna

W jaki sposób błyskawicznie pożegnać się z kompleksami? Krótki poradnik dla każdej dziewczyny

Każda z pań ma jakieś kompleksy. Często są to odstające uszy, zbyt duży nos lub krzywe nogi. Lista z rzeczami, jakie chętnie byśmy wyeliminowały mogłaby mieć kilkaset stron i na pewno nie wyczerpałaby tematu. Na szczęście mamy możliwość pracowania nad swoim wyglądem. Niewielkie zmiany mogą przynieść wspaniały rezultat.
Continue reading "W jaki sposób błyskawicznie pożegnać się z kompleksami? Krótki poradnik dla każdej dziewczyny"