piersi

piersi

Jakim zabiegom kosmetycznym warto się poddać?

W jaki sposób błyskawicznie pożegnać się z kompleksami? Krótki poradnik dla każdej dziewczyny

Każda z nas ma jakieś kompleksy. Czasem są to odstające uszy, za duży nos lub krzywe nogi. Lista z rzeczami, jakie chętnie byśmy wyeliminowały mogłaby mieć kilkadziesiąt stron i na pewno nie wyczerpałaby tematu. Na szczęście mamy możliwość pracowania nad swoim wyglądem. Niewielkie zmiany mogą przynieść niesamowity efekt.
Read More

Powiększanie piersi przy pomocy

Powiększanie biustu własną tkanką tłuszczową stanowi alternatywę dla implantów z silikonu. To metoda powiększenia biustu, która cechuje się mniejszą ingerencją w ciało kobiety, toteż mówi się, iż jest to nieinwazyjne powiększanie piersi. Niestety, chociaż znane są naukowe badania potwierdzające bezpieczeństwo i skuteczność powiększania biustu tym sposobem, niemożliwe jest bezdyskusyjne stwierdzenie, czy jego plusy są wystarczające, by zapomnieć o ryzyku, które niesie ze sobą zabieg.
Read More
ABC makijażu i manicure
Jakim zabiegom kosmetycznym warto się poddać?

Poszukując laser frakcyjny Warszawa ma dla nas najlepszą propozycję

Gabinet medycyny estetycznej Warszawa proponuje nam najlepsze zabiegi

Nie zawsze jesteśmy w stanie sami właściwie zatroszczyć się o wizerunek naszego ciała, czasami potrzebujemy do tego wsparcia ludzi z doświadczeniem.

Read More
Ubrania na różne okazje

I nie wódź na pokusę – czyli seksowna bielizna dla pani

Piękna kobieta to nie tylko kobieta zadbana, ale również stosownie ubrana. I nie chodzi w tym wypadku tylko o ubiór na co dzień, ale także stosownie dobraną bieliznę. Mnóstwo kobiet nie zdaje sobie sprawy, jakie bielizna – szczególnie sexi bielizna – może zdziałać cuda. Nieistotne czy posiadamy idealną sylwetkę, czy mogłaby być nieco lepsza – sexowna bielizna na niejednej pani wygląda bajecznie i powoduje, że czuje się ona wyjątkowa.
Read More
Jakim zabiegom kosmetycznym warto się poddać?
Myślisz o zabiegu?

Ubytek czasu potrafi być niebywale widoczny. Jak temu zapobiec?

Wraz z ubytkiem lat o wiele bardziej widać starzenie się na całej skórze. Głównie narażona na tę kwestię jest cała skóra twarzy. Czy jednak da się wstrzymać jakoś ten proces? Poniżej kilka ciekawych alternatyw dla starzenia się.
Read More
Ubrania na różne okazje

O jakich sprawach należy wiedzieć, kupując właściwą bieliznę na każdą okazję? Gdzie nie nabywać biustonoszy?

Kupowanie rzeczy w sklepach odzieżowych to dla sporej liczby przedstawicielek płci pięknej jedna z ulubionych czynności. Jednakże nawet najdroższa oraz najśliczniejsza sukienka nie będzie leżała właściwie, jeśli nie wspomnimy o odpowiedniej bieliźnie.
Read More