Dzień: 15 września 2018

Ubrania na różne okazje

Co to jest oksydacja i do jakiego celu może służyć czynność rodowania srebra?

Najczęściej stosowaną w jubilerstwie próbą srebra jest taka o wartości 925. Ma ona ok. 7% dodatku innego metalu, np. miedzi, gdyż czyste srebro, czyli takie próby 999 jest nieco za miękkie, żeby produkować z niego biżuterię.
Z tego też powodu jeżeli kupimy kiedyś stworzony z tego surowca produkt, przekonajmy się, jakie dokładnie posiada on właściwości.
Read More
Ubrania na różne okazje

Jakiego rodzaju zapięcia mogą posiadać popularne kolczyki i co mogą ozdabiać?

Wszyscy wiemy, że biżuteria to nie zaledwie łańcuszki czy też diademy, ale także np. spinki do krawata. Wynika z tego to, że takie dekoracje nie muszą być ani widoczne na pierwszy rzut oka, ani nawet nie muszą być wyprodukowane ze srebra czy też posiadać drogich kamieni.
Znakomitym przykładem mogą być kolczyki, które jednak nie dekorują uszu a.
Read More
Kosmetyki tylko najlepszej jakości

Mydła naturalne – co warto dowiedzieć się na na ten temat

Coraz częściej do łask powracają mydła naturalne zwane szarymi. Ich wybór do pielęgnacji skóry jest jak najbardziej wskazany, ponieważ nie zawierają barwników, nie są perfumowane i nie są wzbogacane żadnymi środkami chemicznymi.
Read More
Wybierasz się na randkę?

Czy zaciekawią nas w tym roku wakacje w Bieszczadach?

Wybranie właściwego rejonu na urlop może okazać się być niesamowicie ważne dla naszego uradowania i tego, czy wrócimy do siebie faktycznie zrelaksowani.
Read More
Myślisz o zabiegu?

Trendy w stomatologii

W każdej profesji niezwykle ważne jest zdobywanie nowych umiejętności i bezustanne poszerzanie wiedzy. Szczególnie, jeżeli pracujemy w zawodzie, gdzie następuje ciągły postęp, jak na przykład stomatologia. Powinniśmy wykorzystać wakacyjne miesiące na znalezienie dla siebie interesujących szkoleń i kursów.
Read More