Dzień: 1 stycznia 2019

Uroda bierze się z wnętrza

Zakąski pomiędzy posiłkami

Wszyscy wiemy, że nie wolno podjadać pomiędzy posiłkami. Jednak zdrowe przekąski jedzone w porę sprawią, że później nie będziesz rzucać się na pokarm. Przekąski trzeba jednak wybierać przemyślanie. Przekąski między trzema kluczowymi pokarmami są konieczne w harmonijnej diecie. Powinno się jednakże Sprawdzać ich wartość i ich kaloryczność Powinno się dobierać je do stylu życia i działań.
Read More
Myślisz o zabiegu?
Uroda bierze się z wnętrza

Produkty ekologiczne w Internecie

Żywność ekologiczna zdobywa coraz większą popularność. Nie jest jeszcze obecna we wszystkich supermarketach, ale szybko zajmuje w nich należne jej miejsce. Staje się z dnia na dzień cenną alternatywą dla mniej zdrowych produktów. Pełnowartościowe pomidory bez pestycydów czy gruszki pozbawione chemii owoce to dziś zdecydowanie rzadko spotykane w sklepach, które można zawsze odwiedzić. Możliwość nabycia takich produktów oferuje jednak sieć.
Read More
Myślisz o zabiegu?

Co sądzić o depilacji laserowej? Narosło już tak dużo mitów, iż trudno się połapać. A jak jest w rzeczywistości?

Powiedzmy to, iż każda z nas pragnie mieć piękną skórę przez cały czas. Dochodzą też inne sprawy, jak codziennie golenie nóg czy brak umiejętności w woskowaniu. Co poczynić, jak owłosienie to poważny problem? Poszukujesz skutecznej metody, ale już straciłeś nadzieję, iż da radę to zmienić? Szukasz metody dzięki jakiej pozbędziesz się niechcianych włosków na dłuższy czas? Jeśli owszem, to depilacja laserowa jest na pewno dla Ciebie.
Read More