Dzień: 12 stycznia 2019

Uroda bierze się z wnętrza

Trening musi być poparty dobrym odżywianiem. Sprawdź co radzą nasi specjaliści

Czasem ludziom zdaje się, że na trening składają się tylko i wyłącznie ćwiczenia, a to co jemy i o której nie ma większego wpływu na efekty, jakie rozpoczniemy dostrzegać. Czasem wręcz nawet niektórzy uważają, iż im mniej się je, tym lepsze efekty się osiągnie, lecz jak to pokazują częste statystyki, wcale to nie jest prawda. Przez to właśnie zanim dojdziemy do treningów, powinniśmy poświęcić trochę czasu na to, żeby dowiedzieć się, nie tylko jak ćwiczyć, lecz też i w jaki sposób się odżywiać.
Read More
Myślisz o zabiegu?

Badania, które powinna zrobić kobieta brzemienna

Kobieta w ciąży to jest istotna sprawa. I to z bardzo wielu kryteriów. pierwszy, oczywisty, jako dająca życie matka, jako przyszła mama, tak więc jednocześnie z wielką dawką obowiązków, ofiarności, zmiany sposobu teraźniejszego życia. Może przez to właśnie, stąd też narosło już tyle legend mających związek z ciążą, że powinniśmy o nich wspomnieć.
Read More
Myślisz o zabiegu?

Zabiegi medycyny estetycznej dla pań – sprawdź, znowu poczuć się piękną?

Niemal każda pani chce czuć się atrakcyjnie. Ze smutkiem spogląda na kolejne zmarszczki, mniej jędrną skórę i negatywne efekty ciąży, jaka oczywiście dała upragnionego bobaska, ale nie zostawiła najlepszych śladów na naszym ciele. Jednak są metody, jakie pomagają płci pięknej znowu poczuć się piękną i tak wyglądać. Rozwiązaniem jest właściwa klinika medycyny estetycznej Warszawa. Jakie zabiegi są wyjątkowo polecane?
Read More