Dzień: 1 marca 2019

Zyskujące popularności zdjęcia w 3D

Jeśli chodzi o dzisiejszą kulturę to da się zauważyć, że przeważają w niej różnego rodzaju obrazki. Przekaz powinien być prosty, na zdjęciu musi być widać wszystko. Dlatego tak popularna ostatnimi czasy jest fotografia obrotowa. Jest to rodzaj fotografii, który ma ukazać produkt w jak najbardziej realistycznej formie. Przy takiej fotografii można ujrzeć konkretną rzecz z każdej strony.
Read More
Myślisz o zabiegu?
Uroda bierze się z wnętrza

Skuteczne metody uzdrawiania schorzeń skórnych a także uciążliwości grzybicznych

Obecnie higiena osobista jest aspektem funkcjonowania, jaki towarzyszy nam codziennie i przykładamy do niego nie lada atencję.
Read More
Myślisz o zabiegu?
Uroda bierze się z wnętrza

Resekcja rękawowa żołądka jest dość unikatową metodą walki z nadwagą

Każdy kto od lat walczy ze dużą nadwagą, dobrze wie, że zrzucenie niechcianych kilogramów nie wpisuje się do prostych czynności. Dlatego znacznie więcej osób decyduje się na chirurgiczny zabieg, jakim jest resekcja rękawowa żołądka, która polega na usunięciu 2/3 żołądka, dzięki czemu bardzo zmniejsza się jego objętość.
Read More
Myślisz o zabiegu?
Uroda bierze się z wnętrza

Czym charakteryzuje się Femtolasik – innowacja w chirurgii oczu

Różnego typu mankamenty oczu, chociaż wszechobecne u ludzi, potrafią być przyczyną dużego dyskomfortu. Niestety, nawet te najlepsze soczewki i okulary nie zawsze pozwalają pacjentom na zupełny komfort w rozmaitych wypadkach – od długo trwającej pracy przy komputerze aż po uprawianie sportu. Dlatego w dwudziestym pierwszym wieku bardzo ciekawym sposobem na poprawienie zdrowia jest laserowa korekcja wzroku – w praktyce nieinwazyjna, a wyróżniająca się olbrzymią skutecznością. Jednak i w tejże dziedzinie można odnaleźć coraz więcej innowacyjności – rozważając laserowe leczenie oczu z pewnością warto wybrać Femtolasik, czyli najnowocześniejszy rodzaj lasera femtosekundowego.
Read More