Dzień: 8 kwietnia 2019

Większość ludzi lubi od czasu do czasu napić się alkoholu, ale czy będąc na diecie to właściwy pomysł?

Jak powszechnie wiadomo, alkohol „pomaga” w nawiązywaniu znajomości, rozkręca zabawę i sprawia, że jesteśmy weselsi (choć to rzecz jasna nie reguła). Nie da się natomiast ukryć, że jego obecność na przyjęciu często sprawia, że ludzie, którzy dbają o swoją figurę nagle przestają się kontrolować i piją coraz więcej. Czy znaczy to, że w przypadku bycia na diecie powinniśmy zupełnie zrezygnować z różnego rodzaju alkoholu? Niekoniecznie. Na szczęście małe dawki niektórych alkoholi wcale nie szkodzą, jednak nasza samokontrola winna sprawić, że na nich poprzestaniemy.
Read More
ABC makijażu i manicure
Jakim zabiegom kosmetycznym warto się poddać?
Myślisz o zabiegu?
Uroda bierze się z wnętrza

Czy znajdziemy właściwe gabinety wpisując depilacja laserowa bikini Warszawa?

Dokładnie musi być przeprowadzana depilacja laserowa bikini Warszawa ma najlepszy sprzęt
W teraźniejszych czasach niesamowicie wielki nacisk kładzie się na to, żeby nasze ciało było jędrne i gładkie, przez to stosujemy przeróżne kremy, zabiegi odchudzające, a do tego jeszcze cały czas poszukujemy odpowiednich sposób na pozbycie się niechcianego owłosienia.
Read More
ABC makijażu i manicure
Jakim zabiegom kosmetycznym warto się poddać?

Bez czego nie da się prowadzić gabinetu urody

Prowadzenie gabinetu kosmetycznego jest związane nie tylko z tym, co umiemy, ale również z tym, że musimy gabinet wyposażyć. Nie jest to banalne zadanie, bo jeżeli chodzi o sprzęt do gabinetu kosmetycznego, to po pierwsze istnieje dużo przedsiębiorstw, które go robią i powinniśmy dowiedzieć się, które firmy faktycznie okażą się dla nas właściwe.
Read More
Ubrania na różne okazje

Kupowanie ciuchów w uniwersalnie znanych lumpeksach jest w dzisiejszych czasach niesłychanie popularne

Aktualnie moda jest istotna dla wielu ludzi i niejednokrotnie stanowi istotną część ich funkcjonowania. Poszukuje się coraz ciekawszych kreacji, śledzi pokazy mody i przegląda nowsze propozycje rozpoznawalnych firm odzieżowych. Od pewnego jednakże okresu do tych wszystkich czynności przystąpiło „szperanie po lumpeksach” – potoczne określenie zakupów odzieży używanej.
Read More