Dzień: 2 maja 2019

Terapia par może być sposobem na poważne trudności w twym związku – udaj się do specjalisty

Żyjemy w dużym stresie, co znacząco odbija się na jakości naszego życia oraz zdrowia, także psychicznego. To powoduje, że często chodzimy poddenerwowani oraz wybuchamy z byle powodu. Taki stan rzeczy wpływa także na nastroje w domu, rodzinie i związku. Dzisiaj bardzo wiele małżeństw kończy się zakończeniem związku, bo małżonkowie nie umieją rozwiązywać pojawiających się nieporozumień oraz trudności.
Read More
Ubrania na różne okazje

Buty dla pań – co jest trendy w nadchodzącym sezonie?

Nie ma chyba przedstawicielki płci pięknej, która nie marzy o tym, aby wyglądać pięknie, a jednocześnie modnie. Większość kobiet śledzi modowe trendy i próbuje sięgać chociaż po część tego, co w danym sezonie jest rzeczywiście popularne. Co roku projektanci stawiają na inne trendy. Dotyczy to nie tylko spódnic, bluzek czy sukienek, ale również butów.
Read More
Ubrania na różne okazje

Moda w damskich butach czyli kilka informacji w temacie obuwia jakie jest noszone przez eleganckie panie.

Buty damskie to temat rzeka, zapewne gruba książka by była za mała, aby napisać wszystko na ten temat. Zresztą wystarczy wejść do pierwszego znalezionego sklepu z obuwiem, żeby zobaczyć różnicę między liczną damskich i męskich butów. I to niezależnie od pory roku, bo i w zimie i latem półki aż się uginają pod ciężarem różnego obuwia.
Read More