Dzień: 15 maja 2019

ABC makijażu i manicure
Jakim zabiegom kosmetycznym warto się poddać?
Kosmetyki tylko najlepszej jakości

Wykwintne kosmetyki męskie zalecanej marki Baxter of California

W drogeriach odszukamy dzisiaj przeróżne kosmetyki dla mężczyzn od rekomendowanych, promowanych marek. W męskiej kosmetyczne naturalnie muszą odnaleźć się takie kosmetyki, jak na przykład szampony do włosów, żel pod prysznic albo też kosmetyki do golenia oraz kosmetyki po goleniu.
Jeśli ciekawią nas kosmetyki wysokiej, znakomitej jakości, zalecamy zaznajomić się z wyborem firmy Baxter of California.
Read More
ABC makijażu i manicure

Darujmy kartki!

Kultura tworzenia i wysyłania takich rzeczy, jak zaproszenia ślubne ma długą tradycję. Ciągle dla wielu ludzi jest to istotny obyczaj. Każdy, kto zdecyduje się na ich wysyłanie, powinien mieć na uwadze, że zaproszenia ślubne posiadają ustaloną strukturę i styl. Zasady ich kreowania można odszukać w sieci, warto wiedzieć, że ich respektowanie jest taktowne.
Read More
Myślisz o zabiegu?
Uroda bierze się z wnętrza

Kiedy wybrać się do gatrologa?

jesteśmy w okresie kolejnej rewolty – technologicznej. Kto tak nie twierdzi niechaj przeprowadzi sobie prosty test: porówna świat sprzed ery Internetu do tego, co mamy w naszych czasach. Skok cywilizacyjny, który tak na serio zainicjowała era komputerów ma także swoje mroczne strony. najbardziej przerażająca z nich to zastąpienie człowieka przez maszynę.
Read More
Myślisz o zabiegu?
Uroda bierze się z wnętrza

Piękny uśmiech to ozdoba osoby

Każdy marzy aby powodować jak najwspanialsze wrażenie na innych, chcemy aby nas kochali, żeby chcieli być w naszym pobliżu. Maszerujemy na basen, wprowadzamy różne diety, staramy się jak najwspanialej oraz jak najnowocześniej ubierać. Jednak bardzo wielu z nas zapomina o tym, że niesamowicie istotną rolę tutaj ma także nasz uśmiech, a żeby był on na pewno olśniewający, to musi być głównie śnieżnobiały i równy.
Read More
Myślisz o zabiegu?
Uroda bierze się z wnętrza

Czym odróżnia się chirurgia stomatologiczna od szczękowej .

Które zabiegi chirurgiczne możemy przeprowadzić w gabinecie dentystycznym, a które wymagają sali operacyjnej i obecności specjalisty anestezjologa? Czy do chirurga szczękowego niezbędne będzie skierowanie?
Read More
Myślisz o zabiegu?
Uroda bierze się z wnętrza

Korekcja zeza u małoletnich pacjentów nie jest droga

Każdy z nas z pewnością miał w swojej szkole koleżankę, która cierpiała na jakąś widoczną wadę, bezlitośnie podchwyconą przez kolegów w celu szykanowania. Wszelkiego typu wady wymowy i uzębienia, widoczny zez, zgarbiona plecy.
Read More
ABC makijażu i manicure

Co to jest makijaż w rodzaju smooky eye?

Dlaczego dobrze jest postawić na makijaż w rodzaju smooky eye? Przede wszystkim dlatego, że to zdecydowanie dobrze sprawdzony rodzaj make-upu, który będzie wyglądać perfekcyjnie z prawie każdą kreacją. Tego rodzaju make up to idealny wybór, gdy zwyczajnie nie masz pojęcia, jak wybrać makijaż. Bywa przecież tak, że cała kreacja jest już gotowa, a pozostaje jedynie wybór makijażu. Czasami to właśnie w tym miejscu zaczynają się schody. Jednak na smooky eye można stawiać bez wahania, zawsze wtedy, kiedy nie wiesz, co wybrać.
Read More