Dzień: 15 czerwca 2019

Jakim zabiegom kosmetycznym warto się poddać?
Kosmetyki tylko najlepszej jakości

Obudź się na wiosnę

Każda z nas pragnie wyglądać atrakcyjnie, gdy wreszcie można zrzucić z siebie zimowe kurty, szaliki i swetry. Cera jest przesuszona, kędziorki zniszczone od wkładania czapek, zaś skóra domaga się promieni słonecznych. Wiosenny czas jest etapem wstępnym do lata. Kiedy oraz jak dbać o siebie? Ażeby żyć w zgodzie ze swym ciałem wskazane jest dbać o nie przez cały rok.
Read More
ABC makijażu i manicure
Jakim zabiegom kosmetycznym warto się poddać?
Kosmetyki tylko najlepszej jakości

Wiedza, a także konkretne umiejętności posiadane przez kosmetolożki muszą być regularnie aktualizowane podczas kursów

Troska o urodę to dzisiaj nieomal obowiązek. A ów obowiązek jest o tyle łatwiejszy do zrealizowania, że kobiety mają do dyspozycji sporo różnych możliwości: mogą stosować ziołowe preparaty albo poddać się najnowocześniejszym kuracjom.
Read More
Myślisz o zabiegu?
Uroda bierze się z wnętrza

Taboret łazienkowy – gdzie nabywać takie sprzęty?

Wiele razy, każdy z nas miał okazję zauważyć osobę, która poruszała się przy pomocy kul ortopedycznych, ale też miewaliśmy okazję widzieć ludzi, którzy posiadają balkonik rehabilitacyjny. Bardzo często osoby, które mają już sowie lata chodzą z pomocą takiego balkonika. Jest on im potrzebny, by byli w stanie w miarę normalnie chodzić.
Read More
Myślisz o zabiegu?
Uroda bierze się z wnętrza

Czy wózki inwalidzkie potrafią zapewnić komfort oraz poczucie bezpieczeństwa?

Każda z osób, która myśli o zakupie wózka niewątpliwie zastanawia się, czy są modele gwarantujące całkowity komfort oraz bezpieczeństwo. Dużą rolę w wypadku tego rodzaju wózkach pełni stabilizator, który daje możliwość na płynną jazdę i poczucie stabilności. Podczas przemieszczania się na wózku inwalidzkim trzeba mieć gwarancję, że nie przysporzy on nam żadnych problemów które wynikać będą z ewentualnych uszkodzeń sprzętu.

Read More
Myślisz o zabiegu?

Gdy pragniesz zlikwidować niedoskonałości cery i blizny, udaj się na zabieg laserowy

Występowanie blizn wyjątkowo poważnie szpeci powłokę cery, szczególnie jeżeli są one zlokalizowane na twarzy i dostrzegalne gołym okiem. Obecna medycyna estetyczna zapewnia już narzędzia, które pozwalają usunąć niedoskonałości i na powrót radować się gładką skórą.
Read More