Dzień: 7 lipca 2019

Myślisz o zabiegu?
Uroda bierze się z wnętrza

Popularne i często wybierane leki

Różnorodne substancje chemiczne, o działaniu leczniczym i nie tylko, są w dzisiejszych czasach powszechnie nabywane i stosowane. Mogą to być lekarstwa stosowane w przypadku bólu lub innych objawów, o działaniu przeciwdziałającym, a także substancje o działaniu kosmetycznym.
Read More
Ubrania na różne okazje

Wyraź siebie – koszulki z nadrukiem!

Ludzie mają w zwyczaju patrzeć na innych pod kątem tego jak się ubierają. To tylko potwierdza tezę, iż ubiór stanowi istotny element w postrzeganiu naszej osoby.
Read More
Myślisz o zabiegu?
Uroda bierze się z wnętrza

Postaw na ujędrnianie skóry czy też profilowanie figury już teraz!

Lato nadciąga ogromnymi krokami! Jesteś gotowa na jego nadejście? O ile nie chcesz ponownie przejmować się tym, iż będziesz źle wyglądać w stroju kąpielowym, to najwyższy czas, aby coś zmienić! W tej chwili nie jest to wcale takie skomplikowane, gdyż istnieje wiele gabinetów medycyny estetycznej, w których zaangażowani są najlepsi specjaliści z całego globu.
Read More
Jakim zabiegom kosmetycznym warto się poddać?
Kosmetyki tylko najlepszej jakości
Myślisz o zabiegu?

Co to jest botoks i do czego służy

Rocznie w Stanach Zjednoczonych decyduje się na niego 2,5 miliona kobiet. Do Amerykanek trochę nam brakuje, ale i u nas grono jego fanek stale się powiększa. O czym mowa? O botoksie, który ze zmarszczkami daje sobie radę, jak rozgrzane żelazko z pogniecionymi ciuchami. Zastanów się nad tym teraz i błyszcz niczym fajerwerki na Sylwestra! Botoks to jedna z najbardziej znanych i najbardziej bezpiecznych metod niwelowania zmarszczek. W badaniu pracowni TNS OBOP ,,Polka i medycyna estetyczna” do stosowania botoksu przyznało się 13% Polek. Zabieg znalazł się w pierwszej trójce najbardziej pożądanych. Po depigmentacji i peelingu wskazało go 23% respondentek. Fanów botoksu przybywa zwłaszcza zimą. Z prostego powodu – każda kobieta chce ładnie wyglądać w sylwestrową noc i w czasie karnawału.
Read More