Dzień: 8 lipca 2019

Myślisz o zabiegu?
Uroda bierze się z wnętrza

Czy obrzezanie w Gdańsku może okazję nam zaproponować?

Przyjęło się myślenie, że tylko kobiety korzystają z usług chirurgów, aby polepszyć niektóre części swego wyglądu. Prawda jednak jest taka, że także panowie wykorzystują z takich usług, jedynie nie opowiadają o tym tak otwarcie jak kobiety.
Read More
ABC makijażu i manicure
Jakim zabiegom kosmetycznym warto się poddać?
Kosmetyki tylko najlepszej jakości

Jeżeli jesteś zadbaną kobietą i chcesz niezwłocznie polepszyć swój wizerunek, poczuć się lepiej we własnej skórze – zapoznaj się z najnowszymi metodami na odchudzanie i zmniejszenie masy ciała.

Dwudziesty pierwszy okres czasu wiele wymaga od nowoczesnych kobiet. Każda z Nas marzy, by wyglądać analogicznie, jak modelka z pokazach, czy celebrytka z okładki najpopularniejszego czasopisma. Troszczymy się o swoją osobę, staramy się dobrze żywić i włączamy w codzienny rozkład tygodnia chociaż minimalną wartosć aktywności fizycznej.
Read More
ABC makijażu i manicure
Kosmetyki tylko najlepszej jakości

Zwrot w stronę natury? Mały przegląd atutów produktów roślinnych.

Właśnie nastąpił znaczny odwrót od produktów kosmetycznych, które można nabyć w drogeriach sieciowych i które wypuszczane są przez duże koncerny, a oczytane kobiety zaczynają wybierać produkty organiczne (zarówno te do pielęgnacji jak i kosmetyki kolorowe), przygotowane w dużym stopniu z produktów roślinnych i ziół. Nowoczesne kobiety ufają w to, iż produkt roślinny, niezawierający olejów mineralnych, szkodliwych pierwiastków (rtęć) i pochodnych ropy naftowej, będzie mieć korzystny wpływ na zdrowie, paznokcie czy włosy. Szczególnie gdy nakładają na twarz naturalne pudry lub naturalne cienie do powiek każdego dnia.
Read More