Dzień: 2 sierpnia 2019

Myślisz o zabiegu?
Uroda bierze się z wnętrza

Pobyty z dietą odchudzającą w kurorcie górskim

Wczasy odchudzające w górach to unikalna możliwość połączenia ruchu, zgubienia zbędnych kilogramów i odtrucia organizmu. To wszystko dzięki wieloletniemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy dr Ewy Dąbrowskiej. Szerokie i ogólne spojrzenie na odchudzanie pozwala w sposób zdrowy i skuteczny osiągać zamierzone cele.
Read More
Myślisz o zabiegu?
Uroda bierze się z wnętrza

Leczenie urazówTwoje zdrowie w Twoich rękach

Każdy, kto uprawia jakikolwiek sport prędzej czy później dozna jakiejś kontuzji. Jest to tak naprawdę nie do uniknięcia, ale nie jest powodem do rozpaczy. Różne elementy naszego ciała czasem po prostu odmawiają działania. Czasem wystarcza jeden niefortunny krok, by złapać kontuzję. Nie oznacza to jednak, że trzeba odrzucić naszą pasję. Potrzebna jest tylko odpowiednia diagnoza i dobre leczenie. Nawet najbardziej uważny sportowiec będzie tego zdania

.

Read More
Ubrania na różne okazje

Zastanawiasz się, co podarować swojemu mężczyźnie w prezencie? Niewątpliwie świetnym pomysłem będzie klasyczny portfel

Właściwie nie ma dziewczyny, która przynajmniej raz w życiu nie miałaby problemu z wyborem podarunku dla swojego męża. O ile w wypadku podarunków dla dziewczyn jest o wiele łatwiej – istnieją bowiem podarunki uniwersalne, które bez wątpienia zadowolą każdą dziewczynę (do takich prezentów należy na przykład biżuteria lub elegancka bielizna) – o tyle w przypadku facetów nie jest już bynajmniej tak tęczowo. Kiedy jesteś dziewczyną i zastanawiasz się właśnie, co podarować swojemu mężczyźnie, wtedy możesz skorzystać z naszych porad.
Read More