Dzień: 9 sierpnia 2019

Większość ludzi lubi od czasu do czasu napić się alkoholu, ale czy będąc na diecie to właściwy pomysł?

Jak powszechnie wiadomo, alkohol „pomaga” w nawiązywaniu znajomości, pobudza do zabawy i powoduje, że jesteśmy weselsi (choć to rzecz jasna nie reguła). Nie da się jednakże ukryć, że jego obecność na stole nierzadko sprawia, że ludzie, którzy dbają o swoją sylwetkę w pewnym momencie przestają się kontrolować i sięgają po coraz więcej. Czy znaczy to, że w przypadku bycia na diecie powinniśmy zupełnie pomijać spożywanie wszelkiego alkoholu? Nie do końca. Na szczęście minimalne dawki określonych alkoholi wcale nie szkodzą, jednak nasza samokontrola powinna sprawić, że na nich poprzestaniemy.
Read More

Czym jest depresja sezonowa? Co warto o niej wiedzieć?

Z depresją walczy się coraz więcej osób. Okazuje się, że choroba ta może być katastrofalna w skutkach, jeśli brak jest specjalistycznej pomocy i fachowego leczenia. Jak przebiega depresja sezonowa?
Read More
Myślisz o zabiegu?
Uroda bierze się z wnętrza

Czy bardziej opłaca się wylot do państw egzotycznych czy urlop w Polsce?

Każdy obywatel Polski pracujący na etacie z radością oczekuje okresu urlopowego. Nieliczni pracownicy mogą zakomunikować, że ich zawód daje im sporo satysfakcji. Dla większości dopiero wyjazd urlopowy będzie okazją do wypoczynku i czerpania przyjemności. Wybór miejsca urlopu nie jest łatwy, bo z każdym rokiem jest szerszy. I bardziej atrakcyjny. W dobie globalizacji nie stanowi kłopotu wyjazd do miejsc oddalonych tysiące kilometrów. Wczasy w kurortach leżących egzotycznie są w dość dobrych cenach. Zachęcają więc krajowych i zagranicznych etatowców. Gdzie się udać na wymarzony urlop, aby zregenerować siły?
Read More
Kosmetyki tylko najlepszej jakości

W jakich miejscach kupować kosmetyki? Na jakie rzeczy zwracać uwagę szukając ich w sieci?

Różne kosmetyki to dla wielu pań artykuły niemal pierwszej potrzeby. Kobieca torebka ma przynajmniej jeden lub dwa takie artykuły. Nie mówiąc już o ilościach, które wiele pań posiada w domu. Widać to również wtedy, jak trzeba przyszykować się do wyjazdu. Zawsze kosmetyczka kobiety jest większa parę razy od tego, co bierze ze sobą mężczyzna. Dlatego możemy śmiało stwierdzić, że wszelkiego rodzaju kosmetyki są domeną kobiet. Często można spotkać panie stojące przed półkami w drogerii i czytające przykładowo składy kremów. No właśnie gdzie dobrze jest kupować kosmetyki?
Read More
Myślisz o zabiegu?
Uroda bierze się z wnętrza

Wybieramy najlepszą dietę dla siebie

Ciągle zasypywani jesteśmy aktualnie możliwościami zmiany naszego stylu żywienia, co nie zawsze jest polecane. Biorąc pod uwagę eksperta takiego jak dietetyk porady tego rodzaju trzeba zasięgnąć osobiście, by okazała się ona warta wcielenia jej w życie. Modyfikacje codziennego sposobu odżywiania, które często znaleźć można dziś też w internecie, nie zawsze są całkowicie profesjonalne, dlatego powinniśmy je filtrować i decydować się na jedynie te najlepsze dla nas.
Read More
Myślisz o zabiegu?

Dochodzenie do zdrowia po kontuzji na nartach

Nieustannie zwiększa się ilość amatorów sportów zimowych. Tym samym, proporcjonalnie rośnie przy tym liczba osób, które borykają się z odniesionymi na stokach kontuzjami.
Read More
Myślisz o zabiegu?
Uroda bierze się z wnętrza

Jest upalnie i chciałbyś loda? Nie musisz biec do sklepu, wystarczy nieskomplikowany przepis na zrobienie swojego. Poniżej ciekawa propozycja

Każdy z nas może zrobić sobie rewelacyjne lody, na które faktycznie jest bardzo fajna receptura. Do ich zrobienia niezbędne nam będą następujące składniki: 600 ml śmietany kremówki trzydzieści sześć procent, 200 g cukru kryształu, 50 g gorzkiej czekolady, 4 jajka, 2 laski wanilii, 3 łyżki kakao o niskiej zawartości tłuszczu, 1 szklanka malin, owoce i świeże listki mięty do dekoracji.
Read More
Myślisz o zabiegu?
Uroda bierze się z wnętrza

Jakiego rodzaju akcesoria kuchenne są niezbędne w każdym domu?

W dzisiejszych czasach przeróżne Produkty spożywcze są dostępne niemalże we wszystkich sklepach. Wręcz w takim niedużych, pobliskich marketach, istnieje możliwość, aby dostać cukier, chleb i inne niezbędne artykuły.
Read More
Myślisz o zabiegu?
Uroda bierze się z wnętrza

W jaki sposób zaaranżować przyjęcie urodzinowe dla malucha?

Szykując się do zorganizowania przyjęcia urodzinowego zróbmy plan. O ile będziemy działać zgodnie z tym co sobie zaplanowaliśmy to możemy liczyć, iż nasze przyjęcie będzie niezapomniane. Oto parę rad.
Read More
Myślisz o zabiegu?
Uroda bierze się z wnętrza

U stomatologa z Wrocławia w stolicy Dolnego Śląska

Kiedy mamy jakieś problemy ze zdrowiem musimy pójść do lekarza. Jeżeli naszym kłopotem są zęby to musimy poszukać gabinetu, w którym przyjmie nas jakiś dentysta. Taki stomatolog we Wrocławiu pomoże nam w każdym aspekcie. A jeżeli pojawi się taka potrzeba również usunie nam zęba. Jednak żeby do takiej sytuacji nie dopuścić musimy pamiętać o systematycznych wizytach u dentysty.
Read More
Myślisz o zabiegu?

Jakim sposobem skutecznie pozbyć się trudności ze wzrokiem?

Nie da się zanegować zjawiska, że posiadanie zdrowego ciała jest przez nas niezmiernie pożądane. Zdrowie stanowi bowiem gigantyczną wartość, dzięki jakiej jesteśmy w stanie dobrze działać w otaczającej nas rzeczywistości. W praktyce jednak w wielu wypadkach zdarza się, że przytrafiają się nam określone dolegliwości mogące w fundamentalnym stopniu negatywnie wpływać na nasze ogólne samopoczucie.
Read More
ABC makijażu i manicure
Jakim zabiegom kosmetycznym warto się poddać?
Kosmetyki tylko najlepszej jakości

Skaleczenia w czasie porannego golenia – jak sobie z nimi poradzić?

Zacięcie przy goleniu boli każdego mężczyznę. Z drugiej strony jest to całkowicie wytłumaczalny oraz rozumiany powód, przez który skóra twarzy goi się minimum kilka dni. Dzięki używaniu żeli firmowych po goleniu, bogatych w substancje szybko-gojące, proces ten możemy skrócić bardzo zdecydowanie.
Read More