Dzień: 15 sierpnia 2019

Myślisz o zabiegu?
Uroda bierze się z wnętrza

Doznałeś kontuzji? Sprawdź dobrą terapię na różne urazy

Mówi się, iż nawet w raju nieszczęścia uwielbiają chodzić po ludziach. Spędzamy wakacje w wyjątkowym kurorcie, jest faktycznie jak w raju, ponieważ pogoda jest wspaniała i warunki zakwaterowania również są wspaniałe. Najlepsze są jednakowoż rozrywki, gry, spędzanie czasu na plaży, a później kąpiel w perfekcyjnie czystej wodzie.
Read More
Ubrania na różne okazje

Czy stereotypy odnośnie płci pasują do rzeczywistości? Co wydaje się być domeną pań? Dlaczego inność jest ciekawa?

Wszyscy wariujemy na punkcie czegoś innego. Nie jest to dziwne, gdyż wiele zależy od tego jaki mamy charakter, lecz również jak lubimy spędzać wolne chwile
Read More
Wybierasz się na randkę?

Wakacje na Mazurach – jak planować przyjemny wypoczynek w najpięknieszym regionie Polski

Mazury to z pewnością jeden z najpiękniejszych regionów Polski. W trakcie lata, przyjeżdżają tam nie tylko Polacy, ale także liczni turyści zagraniczni.
zobacz

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Read More
Jakim zabiegom kosmetycznym warto się poddać?
Myślisz o zabiegu?
Uroda bierze się z wnętrza

Zwyrodnienie plamki żółtej – przyczyny, przejawy i ceny leczenia

Zwyrodnienie plamki żółtej, zatytułowane także „AMD” jest schorzeniem siatkówkowym połączonym z wiekiem, powodującym stratę widzenia centralnego. Stanowi główną przyczynę pogorszenia ostrości widzenia u ludzi po 50 roku życia w państwach dobrze rozwiniętych. Plamka żółta odpowiada za nasze widzenie centralne. Za pośrednictwem jej działania możliwe jest czytanie, identyfikacja twarzy, oglądanie telewizji i jazda samochodem. Dzięki niej spostrzegamy też odcienie.
Read More