Dzień: 30 września 2019

W jaki sposób stworzyć domowy ogródek na parapecie?

Ogródek na parapecie kuchennym? To wcale nie takie trudne! Woniejąca ziółkami kuchnia będzie inspirującą lokalizacją dla nowych kulinarnych idei, natomiast świeże listki sprawią, że rzadziej sięgać będziesz po torebeczki z przyprawami.
Dowiedz się, jak urządzić własny zielnik w pomieszczeniu kuchennym oraz jakie rośliny do niego wybrać.
Read More

Jak żyć z osobą dotkniętą chorobą uzależnienia od alkoholu?

Każdy kto kiedykolwiek zetknął się z kłopotem alkoholizmu z pewnością ma świadomość, że owa sytuacja bynajmniej nie jest prosta. Nie tylko dla samego uzależnionego, ale również dla krewnych i przyjaciół. Jednakże specjaliści uczulają, iż nie można się poddać i wskazują którą drogę wybrać, żeby pomóc alkoholikowi i wspólnymi siłami odbudować życie rodzinne, zniszczone przez alkohol.
Read More
Myślisz o zabiegu?
Uroda bierze się z wnętrza

Wiele razy wypróbowane oraz polecane rozwiązania

Naszym oddychaniem sterują niewielkie ośrodki nerwowe w pniu naszego mózgu. Sami panujemy jednak nad częstotliwością wdechów i wydechów. Zużywanie tlenu przez nasz organizm też zależne jest od tego, co w danej chwili robimy.
Read More
Myślisz o zabiegu?
Uroda bierze się z wnętrza

Zakąski pomiędzy posiłkami

Wszyscy wiemy, że nie można podjadać pomiędzy daniami. Jednak zdrowe przekąski jedzone w porę sprawią, że potem nie będziesz rzucać się na żywność. Przekąski można jednak wybierać przemyślanie. Przekąski między trzema głównymi posiłkami są niezbędne w harmonijnej diecie. Powinno się jednak Nadzorować ich wartość energetyczną i ich kaloryczność Powinno się dobierać je do stylu życia i działań.
Read More