Dzień: 17 października 2019

Myślisz o zabiegu?
Uroda bierze się z wnętrza

Leki z domowej apteki na dziecięce choroby. Jak ekspresowo pomóc maluchowi odzyskać dobre samopoczucie?

Naszym maluchom może dokuczać bardzo wiele przypadłości, ale można im ekspresowo pomóc mając w zanadrzu kilka szybkich sposobów. Na wstępie dobrze jest podać preparaty ziołowe, zastosować olejki eteryczne, zaparzyć herbaty ziołowe, a dopiero po tym zaaplikować lekarstwa apteczne.
Read More
Myślisz o zabiegu?
Uroda bierze się z wnętrza

Nowoczesna laserowa metodyka terapii wad wzroku

Współczesna medycyna okulistyczna w w większej liczbie przypadków opiera się na akcji lasera. Jest to nie tylko najefektywniejsza metoda, ale także najszybsza, dlatego, że odpowiednio nakierowany laser niweluje zniszczone komórki, które zupełnie ustępują. Zabieg jest docelowy i nie wyrządza defektów pobliskich komórek. Laser zapewnia leczenie zaćmy, leczenie siatkówki oka, ale także i jaskrę w wstępnym stopniu. Inną zaletą zabiegu przy zastosowaniu lasera jest to, że do znieczulenia stosowane są krople wpuszczane do chorego oka.
Read More
Ubrania na różne okazje

Nosisz duży rozmiar? Aktualnie nie musisz już martwić się o zakup ubrań!

Jeszcze kilkanaście lat temu osoby borykające się z dodatkowymi kilogramami borykały się z dużymi kłopotami, dotyczącymi kupowania ubrań. W sklepach szukanie prawidłowego rozmiaru było bardzo trudne. Do tego trzeba było znosić najczęściej mało miłe uwagi pań sklepowych.
Read More