Dzień: 1 listopada 2019

Czym jest depresja sezonowa? Co warto o niej wiedzieć?

Z depresją walczy się coraz więcej osób. Okazuje się, że ta dolegliwość może być katastrofalna w konsekwencjach, jeśli pacjentowi nie zapewni się specjalistycznej pomocy i profesjonalnego leczenia. Jak przebiega depresja sezonowa?
Read More
Ubrania na różne okazje

Jakiego rodzaju skarpetki kupić dla naszego dziecka?

Wybór ubrań dla dzieci jest obecnie tak bogaty, iż raczej jakikolwiek rodzic nie ma kłopotu z tym, aby znaleźć coś dla swojej pociechy. I stwierdzić trzeba, że ubrania takie potrafią wywołać znaczne wrażenie. Będą to przy każdej okazji takie stroje, jakie sprawiają, że dziecko wygląda bardzo dobrze. Rodzice nie mogą się zupełnie do czego czepiać, gdyż każde takie ubranka wykonane są z dużej wartości tkanin.
Read More
Myślisz o zabiegu?
Uroda bierze się z wnętrza

W jaki sposób używać lampy do fototerapii?

Fototerapia to jeden z doskonałych sposobów wspierających leczenie depresji. Jeżeli trapi nas bezustanny niepokój, nerwowość, wahania nastroju, przesadne zmęczenie, przygnębienie i ogólna bierność, być może my także mamy depresję sezonową związaną z niedoborem światła dziennego. W takim przypadku warto jest zakupić lampę do fototerapii i rozpocząć zabiegi, aby szybko wrócić do świetnej formy.
Read More
ABC makijażu i manicure
Kosmetyki tylko najlepszej jakości

Funkcjonalne metody na rozdwajanie paznokci i piękne, odporne, zdrowe włosy

Niektóre kobiety mają współcześnie problem z rozdwajaniem paznokci, co nie tylko jest naturalnie niesłychanie dokuczliwe, ale również wygląda mało porządnie. Jeśli rozdwajanie paznokci jest problemem, który występuje też u Ciebie to z pewnością powinnaś zastanowić się jak skutecznie z tym sobie poradzić.
Read More