Dzień: 4 listopada 2019

Ubrania na różne okazje

Moda, trendy, nowe pomysły, ubrania, dodatki, buty

Dzisiejszy facet dba o to, w co się ubiera. Sprawdza firmy odzieżowe i myśli czy aby na sto procent może postawić na jakieś połączenie kolorów. To dobra wiadomość, że nareszcie i moda męska staje się czymś normalnym.
Read More
Ubrania na różne okazje

Moda, trendy, nowości, ubrania, akcesoria, buty

Ubiory dla dzieci muszą być znakomitej jakości, niesłychanie komfortowe, by nie krępowały w szaleństwach na placach zabaw, bieganiu i grach. Moda dziecięca, tak jak dla pełnoletnich przekształca się każdego sezonu.
Read More
Ubrania na różne okazje

Jak prezentowały się lata 70 moda była wówczas niesamowita

Czy na lata 80 moda silnie się przemieniła?. Patrzymy na obecną modę oraz zastanawiamy się, czy od czasu do czasu nie ubieramy się dziwnie, czy wszystkie zestawienia ubraniowe ze sobą pasują? Musimy tu wspomnieć, że każda dekada ma własny czas oraz prezentuje kolejny wygląd. Wystarczy spojrzeć na lata 70 moda wtenczas okazywała się być trochę szalona, a mimo wszystko wszyscy wspominają je obecnie z uśmiechem na twarzy i choć może niektóre ówczesne stroje przedstawiają się troszkę śmiesznie, to mimo wszystko będą one charakterystyczne dla tamtych czasów oraz je pokazują.
Read More