Dzień: 9 lutego 2020

Myślisz o zabiegu?
Uroda bierze się z wnętrza

Fototerapia kiedyś i dziś

Bardzo cenionym w obecnych czasach rozwiązaniem dla osób, które cierpią na depresję albo czują, że mogłaby ona ich dotknąć jest pewna określona metoda przeprowadzania terapii, to znaczy fototerapia. Ten rodzaj leczenia przynosi niezwykle pozytywne, a co ważne, niesamowicie efektywne rezultaty przy próbie zwalczania różnorakich schorzeń. Światłolecznictwo znane jest nam nie od teraz, ale eksperci w tej dziedzinie nieustannie szukają skutecznych sposobów leczenia i sięgają po stare możliwości.
Read More
Myślisz o zabiegu?
Uroda bierze się z wnętrza

Czy zastrzyk aplikowany bezpośrednio do gałki ocznej jest bolesny i jakie schorzenia można leczyć tym sposobem?

Nasze oczy, zwłaszcza po ukończeniu 50. roku życia są podatne na liczne, trudne do zatrzymania dolegliwości. Zastrzyk wykonany prosto do oka stanowi najszybszą metodę wprowadzenia medykamentu. Iniekcje doszklistkowe, czyli ekspercka nazwa zastrzyków podawanych do wnętrza gałki ocznej.
Read More
Myślisz o zabiegu?
Uroda bierze się z wnętrza

Chirurgia w Polsce

Najwyższy poziom, którym odróżnia się dziedzina medycyny taka jak chirurgia w Polsce, to efekt długiej pracy nad udoskonalaniem możliwości. Znakomity chirurg ma spore doświadczenie, które zazwyczaj zbierał nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Znakomicie przygotowany do swej pracy może zapewnić pełne bezpieczeństwo. Spore zaufanie pacjentów mówi samo za siebie, więc warto zwrócić uwagę na rankingi lekarzy, tak niesamowicie popularne w sieci.
Read More
Myślisz o zabiegu?
Uroda bierze się z wnętrza

Zdrowa dieta, uprawianie sportu a także regularne badania, czyli jak dbać o swoje zdrowie?

Tematyka zdrowia i prawidłowego odżywiania jest cały czas bardzo na czasie. Niemal w każdym programie w tv w tak zwanym bloku śniadaniowym usłyszymy wzmianki o zdrowym odżywianiu lub o tym, jak ważny jest zdrowy tryb życia. Również nauka oraz zaawansowana medycyna przychodzą z radą tym, którzy chcą w sposób fachowy zadbać o swój stan zdrowia. Coraz częściej w miejskich parkach tworzone są trasy do biegów. Na przykład we Wrocławiu od lat istnieje drużyna biegaczy związana z radiem Wrocław, które to niedawno w miejscowości Duszniki Zdrój otworzyło już dwudziestą trasę do biegania.
Read More
Myślisz o zabiegu?
Uroda bierze się z wnętrza

Wszystko o leczeniu kanałowym

Leczenie kanałowe, profesjonalnie określane endodoncją, nie wlicza się do wyczekiwanych zabiegów stomatologicznych. Niestety jednak w pewnych przypadkach zabieg kanałowy jest podstawą.
Read More