Dzień: 19 lutego 2020

Jak przygotować się do chrztu dziecka?

Nie od dzisiaj wiadomo, że posiadanie potomstwa jest naturalną koleją rzeczy prawie każdego człowieka. Jest to w pewnej mierze nasze wyraz naszego zrealizowania w życiu oraz stabilizacji, do jakiego nieustannie zmierzamy. W tej sytuacji zauważyć jednakże wypada, że zostanie rodzicem w pełnym tego słowa znaczeniu często może nas przerastać.
Read More
Myślisz o zabiegu?
Uroda bierze się z wnętrza

Jak wygląda sprawa z porannym treningiem? Co powinniśmy wiedzieć o tej tematyce? O jakich sprawach pamiętać, żeby mieć z tego korzyść?

Wielu ludzi myśli nad skutecznością porannego biegania. Tak zwany poranny trening ma tylu samo zwolenników, co przeciwników. Część więc mówi że możemy tak ćwiczyć, a inni, iż wręcz przeciwnie. Co interesujące każdy po trochu ma racji. Pamiętajmy, iż każdy z nas jest zupełnie inny i nie ma jedynej prawdziwej odpowiedzi, która mówi tak lub nie dla tego typu treningu. Mimo to, warto rozwiać pewne niejasności.
Read More
Myślisz o zabiegu?
Uroda bierze się z wnętrza

Obecne korekcje uszkodzeń wzroku. Nowe sposoby.

Przy poważnej wadzie wzroku lub takiej, jaka bardzo przeszkadza na przykład w pracy, warto rozważyć korekcję wzroku. O zakwalifikowaniu danego chorego do operacji podejmuje decyzję okulista specjalizujący się w chirurgii refrakcyjnej. Bywa, że kwalifikacji dokonują lekarze, którzy osobiście nie przeprowadzają laserowych korekt, dlatego też kwalifikację warto jeszcze potwierdzić. Jak się przygotować do korekty i ile kosztuje laserowa korekcja wzroku?
Read More