Dzień: 20 lutego 2020

Karta przetrwania niezbędnym gadżetem podczas wyprawy.

Wszyscy lubimy zaczerpnąć świeżego powietrza na łonie przyrody. Niezależnie od tego czy jedziemy na niedaleką przejażdżkę do parku, wybieramy dłuższą wyprawę nad jezioro lub długo oczekiwane wakacje, przeważnie wyjazd poprzedzają skrupulatne przygotowania. W zależności od tego jak długi wyjazd organizujemy, przygotowania wstępne potrzebują różnego natężenia pracy.
Read More
Ubrania na różne okazje

Jak trzeba należycie dobierać obuwie do swojego ubrania?

Zarówno mężczyźni, jak i kobiety, powinni pamiętać o tym, iż nawet najdroższe i eleganckie obuwie nie będzie prezentować się na nogach odpowiednio, jeżeli nie zostanie właściwie dostosowane do reszty stroju. Dlatego właśnie trzeba poświęcić trochę czasu i uwagi na to, aby dobrze dopasować buty. Najistotniejsze jest przede wszystkim, by dobrać obuwie adekwatne do ulubionego stylu. Stylowe panie z pewnością sięgną po Guess buty, które w swojej kolekcji posiadają niezwykle oryginalne i seksowne rodzaje różnorakich modeli.
Read More
Ubrania na różne okazje

Uwaga! Skórzane rękawy nadal w modzie

Dodatki z eko-skóry i skóry to trend, który został ciepło przyjęty przez miliony kobiet. Trzeba dodać, że tego typu ozdoby nie kojarzą się już tylko z rockowo-punkowym wizerunkiem, ale można je już znaleźć nawet w ciuchach przeznaczonych na wyjątkowe wyjścia czy zwyczajnie do pracy. Jeszcze nie tak dawno wyjście na ulice smakiem. Posiadaczka takiej garderoby, albo była osobą o niezwykle ekstrawaganckim stylu, albo w jej przydomowym garażu zaparkowany był motocykl.
Read More
Ubrania na różne okazje

Kultowe obuwie kobiece w sezonie letnim, jakie powinno się mieć w szafie

W dzisiejszych czasach zdecydowana większość osób zwraca atencję na swój wizerunek. Jest to dla nich ważne, albowiem potrzebują się ślicznie prezentować.
Read More
ABC makijażu i manicure
Kosmetyki tylko najlepszej jakości

Zwrot w stronę natury? Mały przegląd atutów produktów roślinnych.

Właśnie nastąpił pewien odwrót od produktów kosmetycznych, które można zakupić w perfumeriach sieciowych i jakie produkowane są przez wielkie koncerny, a troszczące się o swoją urodę panie zaczynają kupować produkty organiczne (te do pielęgnacji jak i kosmetyki kolorowe), o recepturach skomponowanych w dużym stopniu z z wyciągów z roślin i ziół. Kobiety wierzą w to, że produkt roślinny, niezawierający olejów mineralnych, szkodliwych pierwiastków (rtęć) i produktów powstających jako pochodne ropy naftowej, będzie mieć pozytywny wpływ na cerę, kondycję paznokci czy stan włosów. Szczególnie kiedy aplikują naturalne pudry czy naturalne cienie do powiek niemal każdego dnia.
Read More