Dzień: 9 czerwca 2020

Jakim zabiegom kosmetycznym warto się poddać?

Fachowy zabieg laserowego wycierania tatuażu oraz jego wartość

Porządnie skonstruowane tatuaże potrafią prezentować się istotnie twórczo i ogromnie olśniewająco. Niestety masa ludzi ma tą nieprzyjemność trafienia na niezbyt fachowego tatuatora co częstokroć zdoła skończyć się mizernym skutkiem. Co zrobić jeśli tatuaż nie jest taki, jaki powinien być?
Read More
Myślisz o zabiegu?
Uroda bierze się z wnętrza

Wybór odpowiedniego sprzętu do ćwiczeń – sprawdź na jakie aspekty zwrócić uwagę

Guma do treningów to lateksowa taśma, która służy jako bardzo wielofunkcyjny instrument ćwiczebny, w celach rehabilitacyjnych, w treningach ogólnorozwojowych, siłowych i fitnessie.
Guma do ćwiczeń produkowana jest w ośmiu kolorach. Każdy odcień oznacza inny opór, od najlżejszej beżowej, do najgrubszej złotej.
Read More
Myślisz o zabiegu?
Uroda bierze się z wnętrza

Piękny uśmiech – czyli jakim sposobem dbać o zęby i kiedy udać się do ortodonty?

Obecnie coraz nagminniej kierujemy uwagę na nasze normalne plusy, dzięki którym czujemy się pewnie wśród ludzi. Często dokładny make-up, fryzura i kreacja na nic się zdadzą, gdy nasza twarz nie będzie demonstrować uciechy. To tymczasem na ogół wywołane jest mnogimi kompleksami związanymi z naszym uśmiechem. Mowa oczywiście o uzębieniu, które zapuszczone może odtrącać, a nie przyciągać.
Read More
Myślisz o zabiegu?
Uroda bierze się z wnętrza

Medycyna estetyczna oraz zabiegi z jej branży

Medycyna estetyczna, to dział medycyny, zajmujący się zapewnieniem dobrej jakości życia ludzi zdrowych, poprzez działania ochronne, zorientowane w znaczącej mierze na profilaktykę starzenia się cery, w następnym etapie jednak rekonstrukcyjne, mające odbudować formę sprzed takiego procesu. Poza tematyką starzenia, medycyna estetyczna zajmuje się też poprawką szeroko rozumianych defektów estetycznych o różnorodnym podłożu, które mogą przyczyniać się na dyskomfort płynący z własnego wyglądu.
Read More