Dzień: 6 sierpnia 2020

By zniwelować katar i nie tylko

Metod na wyleczenie kataru jest tak dużo, jak osób, które cierpią się na tę dolegliwość. Warto wypróbowywać parę z nich i wyszukać te, jakie wpływają na nas najlepiej.
Read More
Ubrania na różne okazje

Jak ubrać się na najważniejszy bal w bytowaniu oraz co zrobić żeby nigdy go nie stracić z pamięci?

Kiedyś ubranie dziewczyny na ważną szkolną galę to była ciemna lub granatowa sukienka albo biała bluzka oraz czarna spódnica. Dowolna dziewczyna miała w swej szafie taki komplet ubrań.
Read More
Uroda bierze się z wnętrza

Ciąża – jakie witaminy należy przyjmować?

W ciąży może występować niedobór, ale też nadmiar witamin. Dlatego przyjmowanie w ciąży jakichkolwiek suplementów bądź leków trzeba wcześniej skonsultować z lekarzem prowadzącym. Jakie witaminy może czy powinna przyjmować kobieta w ciąży za zgodą lekarza? Sprawdzamy co jest konieczne do prawidłowego rozwoju płodu.
Ważne witaminy dla kobiet w ciąży
Read More
Jakim zabiegom kosmetycznym warto się poddać?

Najlepszy i niezawodny sposób na likwidację zmarszczek

Żyjemy w czasach gdzie wygląd ma naprawdę ogromne znaczenie. Słowa „pierwsze wrażenie możesz zrobić tylko raz” to najprawdziwsza prawda. Dlatego tak ważne jest, żeby wyglądać dobrze. Jednak nie każdy ma prezencję dwudziestoletniej blond sweet lalki, ale na szczęście możemy sobie pomóc.
Read More
Myślisz o zabiegu?
Uroda bierze się z wnętrza

Jak możemy poprawić własne życie i nie martwić się, iż coś nam nie wychodzi? Nie istnieje jedna odpowiedź, lecz rządzi jedna myśl

Każdy z nas chce się czuć dobrze i swobodnie. Chcemy nie mieć chorób i ciągle mieć dobry humor, chcemy siebie akceptować, jak najbardziej się da. Chociaż dla wielu osób tego typu podejście jest jak w najwyższym stopniu naturalne to są osoby, którym brakuje takiej pewności, takiego podejścia do rzeczywistości. Są oni dosyć nieszczęśliwi, zawsze coś im dolega, a przez słabą wiarę we własny potencjał „zawalają” następne sprawy. To wszystko nie jest najlepszą prognozą, jeśli mówimy o radzeniu sobie w różnorodnych sferach, zwłaszcza w dwóch najbardziej istotnych dziedzinach – zawodowej i prywatnej. Co można z tym zrobić?
Read More
Ubrania na różne okazje

Bielizna dla dziecka

Rodzice małej dziewczynki, najczęściej matka, prędzej czy później staną w obliczu zdania wygłoszonego przez małą damę „mamusiu, tatusiu, ja już chce być dorosła”. Zwykle taka deklaracja jest wygłaszana przez ośmio czy dziewięciolatkę. Rodzice w takiej sytuacji stają przed wyborem co uczynić, żeby ich Krysia poczuła się troszeczkę dorosła. Zapewne mamę w tym momencie z jednej strony ściska wzruszenie za gardło, a z drugiej strony nieco rozśmieszają tak zdecydowane słowa u tak młodej dziewczynki. Na pewno jednym ze sposobów w arsenale rodziców jest powierzenie córce jakiejś odpowiedzialnej funkcji w domu, którą dotychczas wykonywała mamusia czy tatuś.
Read More